Головна сторінка

Новини

Затверджено вимоги до безпечності та якості молока і молочних продуктів

Втр, 16/07/2019 - 15:45

   Головне управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області повідомляє, що в Міністерстві юстиції України зареєстровано Наказ Міністерства аграрної політики та продовольства України  від 12 березня 2019 року № 118 "Про затвердження Вимог до безпечності та якості молока і молочних продуктів", зареєстрований в Міністерстві юстиції України 07 червня 2019 року за № 593/33564.

Вітаємо переможців!

Втр, 16/07/2019 - 13:15

    Нещодавно в місті Вінниця відбувся відкритий чемпіонат Вінницької області з веслування на байдарках серед юнаків 2005-2006 р.н. «Стрімки човни». Бершадщину на цих змагання представляли вихованці Бершадської РДЮСШ «Ровесник», тренер Надія Козяр. Загалом підопічні Надії Петрівни завоювали 8 призових місць. Вітаємо переможців та тренера команди!!!

16 липня – День бухгалтера

Втр, 16/07/2019 - 08:30

Шановні працівники бухгалтерської служби району!

 

   Прийміть найщиріші вітання з нагоди вашого професійного свята. Бухгалтер — це професія, яка вимагає уважності, відповідальності і посидючості, бажаємо вам терпіння, працьовитості, стабільного успіху на роботі, бездоганної звітності та правильної документації,  легкості в роботі, побільше щасливих, спокійних моментів та яскравих вихідних.

РЕАЛІЗУВАТИ ПРАВО ГОЛОСУ НА ВИБОРАХ 21 ЛИПНЯ ГРОМАДЯНИ УКРАЇНИ МОЖУТЬ ЯК З ID-КАРТКОЮ, ТАК І З ПАСПОРТОМ-КНИЖЕЧКОЮ

Пон, 15/07/2019 - 17:15

    Для Державної міграційної служби важливо, щоб кожен громадянин України зміг реалізувати своє право голосу на позачергових виборах народних депутатів України і 21 липня прийшов на виборчу дільницю, маючи на руках паспорт. Адже саме ID-картка або паспорта-книжечка є підставою для отримання виборчого бюлетеня особами, яким на день виборів виповнилося 18 років та яких включено до списків виборців.

 

Всеукраїнський меморіал із стрільби стендової пам’яті Бориса Булки

Пон, 15/07/2019 - 17:15

   Управлінням фізичної культури та спорту Вінницької облдержадміністрації спільно з комунальною організацією «Бершадська дитячо-юнацька спортивна школа «РОВЕСНИК», Бершадським товариством мисливців та рибалок та федерацією стрільби Вінницької області у селі Маньківка Бершадського району 13 липня 2019 року проведено Всеукраїнський  меморіал зі стрільби  стендової, пам'яті ветерана сільськогосподарського виробництва Булки Бориса Дементійовича серед дорослих та Чемпіонат Вінницької області серед юнаків та дівчат.

На Бершадщині вшанували пам'ять Героя України, полковника Юрія Коваленка

Пон, 15/07/2019 - 17:00

   15 липня 2019 року у м.Бершаді відбувся   мітинг  вшанування пам’яті Героя України, полковника   Юрія Коваленка, з нагоди   5-й річниці загибелі на Сході України.  Вшанувати пам'ять Героя України Юрія Коваленка прийшли  рідні загиблого, бойові побратими, голова райдержадміністрації Іван Стефанцов, голова районної ради Михайло Бурлака, міський голова Михайло Кольченко,  представники трудових колективів  та громадськості.

Герой України Юрій Коваленко назавжди залишиться в серцях кожного із нас

Пон, 15/07/2019 - 17:00

   Сьогодні голова райдержадміністрації Іван Стефанцов та голова районної ради Михайло Бурлака  поклали квіти до пам’ятного знаку на місці поховання у с.Флорино Герою України, полковнику Юрію Коваленку та висловили слова підтримки рідним, близьким, побратимам загиблого.

У Мінрегіоні пояснили, як облаштувати пандус при вході до будинку

Птн, 12/07/2019 - 10:30

З 1 квітня 2019 року в дію вступили нові державні будівельні норми «Інклюзивність будівель і споруд», які впроваджують обов’язкове влаштування безперешкодного доступу для всіх маломобільних груп населення, у тому числі, людей з інвалідністю. Зокрема введені чіткі обов’язкові параметри влаштування безпечних пандусів при будівництві або реконструкції житлових і громадських об’єктів.

Маємо вже концептуальне бачення, як удосконалити законодавство про місцеві вибори, — В’ячеслав Негода

Птн, 12/07/2019 - 10:30

Експерти робочої групи при Мінрегіоні розробили проект Концепції удосконалення законодавства про місцеві вибори.

Про це повідомив Перший заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України В’ячеслав Негода за результатами обговорення проекту концепції удосконалення законодавства про місцеві вибори у зв’язку з реформою місцевого самоврядування, територіальної організації влади та адміністративно-територіального устрою.

Сторінки

БЕРШАДСЬКА РАЙОННА РАДА

"Весь контент доступний за ліцензією

Creative Commons Attribution 4.0 International license

якщо не зазначено інше."