Головна сторінка

Новини

Завдяки еколого-просвітницьким пунктам, ліс стає місцем відпочинку та пізнання природи

Втр, 14/08/2018 - 15:30

   Сьогодні на території Бершадського лісництва відбулось урочисте відкриття еколого-просвітницького пункту. В  урочистостях взяли участь голова райдержадміністрації Іван Стефанцов, голова районної ради Михайло Бурлака міський голова Михайло Кольченко директор ДП «Бершадське лісове господарство» Микола Краснєєв, працівники лісгоспу, педагоги та учні Флоринської загальноосвітньої школи, працівники культури.

Вінниччина готується до переходу на цифрове ефірне мовлення

Втр, 14/08/2018 - 14:30

   З 1 вересня 2018 року на території Вінницької області , як і в цілому по країні, буде відключене аналогове мовлення. Йому на зміну прийде цифрове ефірне наземне мовлення.

Щодо забезпечення санаторно-курортним лікуванням учасників антитерористичної операції

Втр, 14/08/2018 - 13:30

   Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 31 березня 2015 року №200 «Про затвердження порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті на забезпечення постраждалих учасників антитерористичних операції санаторно-курортним лікуванням» спеціалістами управління соціальної та молодіжної політики ведеться облік учасників антитерористичної операції.  На даний час 95  учасників бойових дій, які приймали участь в антитерористичній операції, перебувають на обліку,  щодо  першочергового забезпечення санаторно-куро

Глава держави підписав Закон «Про правовий статус осіб, зниклих безвісти»

Втр, 14/08/2018 - 11:30

   Президент Петро Порошенко підписав Закон України № 2505-VIII «Про правовий статус осіб, зниклих безвісти».

   Документ визначає правовий статус осіб, зниклих безвісти, та забезпечує правове регулювання відносин, пов’язаних із встановленням та обліком, розшуком і соціальним захистом таких осіб та їх родичів.

Президент підписав Закон щодо вдосконалення проведення деяких фітосанітарних процедур

Втр, 14/08/2018 - 10:30

   Президент Петро Порошенко підписав Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо врегулювання проведення деяких фітосанітарних процедур». Впровадження Закону дозволить гармонізувати українське законодавство у сфері карантину рослин із вимогами законодавства Європейського Союзу.

Президент підписав Закон щодо стимулювання діяльності сімейних фермерських господарств

Втр, 14/08/2018 - 09:30

   Президент Петро Порошенко підписав Закон України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законів України щодо стимулювання cтворення та діяльності сімейних фермерських господарств».

   Закон спрямований на отримання офіційного статусу сільським населенням, яке працює на своїй землі, що дозволить легально продавати свою продукцію і отримати соціальний захист та право на пенсію.

ЩО ТАКЕ ЕЛЕКТРОННИЙ ЦИФРОВИЙ ПІДПИС (ЕЦП)?

Втр, 14/08/2018 - 08:30

   Електронний цифровий підпис (або скорочено – ЕЦП) за правовим статусом прирівняний до власноручного підпису або печатки.

   ЕЦП – це дані в електронній формі, отримані за результатами криптографічного перетворення, які додаються до інших даних або документів і забезпечують їх цілісність та ідентифікацію автора.

Бершадський медичний коледж – пошук правильних компромісів

Пон, 13/08/2018 - 13:30

   Питання подальшого функціонування на Бершадщині медичного коледжу перебуває на постійному контролі районної влади. Зважаючи на об’єктивні та суб’єктивні причини виникнення нинішніх проблем. Проводяться консультації та напрацювання проектів  щодо подальшого статусу  закладу.

Відбулося засідання круглого столу

Пон, 13/08/2018 - 11:30

   09 серпня 2018 року в приміщенні райдержадміністрації відбулося громадське обговорення проекту розпорядження голови райдержадміністрації – регуляторного акту «Про затвердження Умов конкурсу з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території району». В засіданні прийняли участь представники громадськості, перевізники та розробники проекту розпорядження. Пропозиції та зауваження від учасників круглого столу будуть включені в проект розпорядження.

Президент: Слова «Слава Україні! Героям слава!» будуть офіційним вітанням Збройних Сил нашої держави

Пон, 13/08/2018 - 10:30

   Слова «Слава Україні! Героям слава!» стануть офіційним вітанням Збройних Сил нашої держави, заявив Президент Петро Порошенко. За його словами, таке звернення як військове вітання вперше пролунає цьогоріч 24 серпня – у День Незалежності України під час параду на честь чергової річниці.

Сторінки