Депутатська діяльність

Звіт депутата Бершадської ради Підлубного Анатолія Адамовича, обраного від Всеукраїнського об’єднання «СВОБОДА».

Пон, 12/12/2016 - 15:15

У відповідності до статті 16 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад» депутат періодично, але не рідше одного разу на рік, зобов'язаний звітувати про свою роботу перед виборцями відповідного виборчого округу, об'єднаннями громадян.

Звіт про проведену роботу депутата Бершадської районної ради обраного у територіальному виборчому окрузі №22 від політичної партії Блок Петра Порошенка «Солідарність» Брикулі Лілії Іванівни

Птн, 25/11/2016 - 10:00

    Щоб бути успішним та рухатися вперед потрібно замислюватись над тим, що зроблено за рік і враховувати результати своєї діяльності.

    Відповідно до Конституції України, законів України «Про місцеве самоврядування» та «Про статус депутатів місцевих рад» я виконую покладені на мене обов’язки депутата Бершадської районної ради.

    Я є членом постійної комісії з питань бюджету та економічних реформ та головою фракції «Солідарність» при районній раді.

Звіт про проведену роботу депутата Бершадської районної ради обраного у територіальному виборчому окрузі №1 від політичної партії «Українське об’єднання патріотів - Укроп» М’яснікова Василя Павловича

Птн, 25/11/2016 - 09:45

    Відповідно до статті 16  Закону України «Про статус депутатів місцевих рад» пропоную звіт про свою роботу перед виборцями.

    Я входжу до склад Президії районної ради і є головою постійної комісії Бершадської районної ради з питань соціального захисту населення і прав споживачів, зайнятості, роботи з ветеранами, охорони здоров’я, материнства і дитинства.

 

Звіт про проведену роботу депутата Бершадської районної ради обраного у територіальному виборчому окрузі №14 від політичної партії Блок Петра Порошенка «Солідарність» Царюка Сергія Станіславовича

Втр, 22/11/2016 - 08:30

     Відповідно до ст. 16 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад» надаю звіт про свою роботу.

   Зізнаюсь чесно, звітувати про депутатську діяльність не просто, адже, вирішення того чи іншого питання залежить далеко не лише від моїх можливостей чи мого особистого бажання його вирішити, а від впливу чинників: законодавчих аспектів, практичності діючих на території району владних структур, якості державних і районних програм та наявності чи відсутності їх фінансових можливостей.

Звіт про проведену роботу депутата Бершадської районної ради обраного у територіальному виборчому окрузі №26 від політичної партії Аграрна партія України Мазуренка Миколи Михайловича

Втр, 22/11/2016 - 08:30

       Моя діяльність, як депутата Бершадської районної ради спрямована на захист інтересів виборців, виконання їх доручень у межах депутатських повноважень, наданих Законом України «Про статус депутатів місцевих рад».

Звіт депутата Бершадської ради Козоріза Анатолія Миколайовича Звітний період: з 24.11.2016 р. по 19.11.2016 р. Обраний від Всеукраїнського об’єднання «СВОБОДА».

Пон, 21/11/2016 - 11:45

Член депутатської групи Бершадської районної ради «Громадська ініціатива».

           Обраний до постійної комісії Бершадської районної ради з питань промисловості, регулювання комунальної власності, та приватизації.

Звіт про проведену роботу депутата Бершадської районної ради обраного у територіальному виборчому окрузі №17 від політичної партії Аграрна партія України Савченка Сергія Павловича

Пон, 21/11/2016 - 11:45

     Підбиваючи підсумки звітного періоду, можна стверджувати, що у своїй діяльності я, як депутат Бершадської районної ради, діяв у межах депутатських повноважень, передбачених Законом України «Про статус депутатів місцевих рад» та керувався вимогами Конституції України, Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», іншими законодавчими та нормативними актами нашої держави та регламентом районної ради.

Звіт про проведену роботу депутата Бершадської районної ради обраного у територіальному виборчому окрузі №24 від політичної партії Блок Петра Порошенка «Солідарність» Кавуна Олександра Федоровича

Пон, 21/11/2016 - 11:45

     Згідно із статтею 16 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад» пропоную звіт перед виборцями про свою роботу.

    Депутат – це не просто представник влади, особа яка наділена особливими повноваженнями та здатна безпосередньо впливати на ситуацію. В першу чергу – це обранець, який дав людям конкретні обіцянки і зобов’язаний їх виконувати.