Звіт депутата Бершадської ради Підлубного Анатолія Адамовича, обраного від Всеукраїнського об’єднання «СВОБОДА».

Пон, 12/12/2016 - 15:15

У відповідності до статті 16 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад» депутат періодично, але не рідше одного разу на рік, зобов'язаний звітувати про свою роботу перед виборцями відповідного виборчого округу, об'єднаннями громадян.
            Шановні виборці! Я — Підлубний Анатолій Адамович - як депутат районної ради від “ВО Свобода” пропоную звіт про роботу в районі за період 2015-2016 років . Депутат районної ради – це, перш за все, представник інтересів територіальної громади, який бере активну участь у здійсненні місцевого самоврядування, робить все можливе аби покращити життя соціальних верств і конкретних громадян. Тому, виявлену у 2015 році мені довіру постійно підкріплюю реалізацією делегованих мені прав відстоювати інтереси мешканців свого округу та розцінюю як свідомо взяті на себе обов’язки, які намагаюся виконувати сумлінно і відповідально.

Сьогодні ми підводимо підсумки ще одного року спільної роботи, спрямованої на покращення життя Баланівської громади. Місцеве самоврядування бере активну участь у втіленні у життя основних напрямів поліпшення соціально-економічного становища краю та усіх сфер життя наших земляків. Тому, в звітному році мені, спільно з сільським головою та депутатським корпусом сільської ради вдалося вирішити значну частину проблем, що хвилювали мешканців с.Баланівки.

Моя депутатська діяльність впродовж минулого та цього року, була спрямована на захист інтересів громади с.Баланівки, виконання доручень баланівчан у межах депутатських повноважень. Обов’язок депутата відвідувати пленарні засідання, комісії , приймати в них активну участь , що я добросовісно робив. Я не пропустив жодного засідання комісії і тільки одну сесію , але по поважній причині. Минулого року перед зборами територіальної громади Баланівки, я звернувся до свїх колег міських , районних депутатів депутатської групи “Громадська ініціатива” та обласного депутата Зарічанського В. А. підтримати жителів села  в питанні неприпустимості будівництва пташників на нашій території. Депутати нас підтримали, приїхали на схід села , мало того на свох сесіях міській та районній приняли рішення про недопустимість будівництва виробничих потужностей підприємством “Вінницький бройлер” на території Бершадського району. Я постійно звертав увагу керівництва району,  депутатів , на проблеми з якими Ви зверталися до мене . І не мало значення чи це звернення колективу , чи це індивідуальне звернення громадян . За звітній період до мене надійшло 14 звернень . Усі вони практично вирішені . За зверненням сільських депутатів та особистих прийомів мною підготовлено та подано 7 депутатських звернень та запитів. Це теж є формою роботи депутата в окрузі. Як відомо, громада живе повноцінним життям лише тоді, коли в ній функціонують всі необхідні заклади соціальної сфери. Перш за все – це сільська школа. Повноцінне функціонування навчального закладу на селі нині дуже нелегке. Тому, отримавши клопотання від директора школи про виділення коштів на облаштування корекційно-розвиткової кімнати для дітей з особливими потребами,  я провів пояснювальну роботу по цьому питанню серед депутатів , внесли його в порядок денний сесії районної ради і прийняли позитивне рішення. Також стосовно реставрації нашого музею, розглянувши клопотання завідуючої музеєм, вніс пропозицію на сесію про виділення коштів на виготовлення проектно-кошторисної документації і теж прийняли позитивне рішення.

Мій побратим, однопартієць, депутат обласної ради Зарічанський В. А. робить дуже багато корисних справ, займається благодійністю, допомагає воїнам АТО всього навіть і не перерахувати. Він вирішив за власні кошти придбати та подарувати громаді дитячий ігровий майданчик , питання стояло в тому де він має бути встановлений , в Баланівці чи в Бирлівці, але поспілкувашись зі мною прийняв рішення на користь Баланівки.

Складна соціально-економічна ситуація поглиблює проблеми малозабезпечених громадян, родин з низьким рівнем доходу, тому люди звертаються з проханням про фінансову допомогу. Намагаючись, як депутат, відгукнутися на ці звернення, надати допомогу, або, принаймні, порадити, як можна вирішити дане питання.

Серед жителів села, що вступали в діалог з представниками нашої депутатської групи, одні підтримували заходи, направлені на відродження соціальної сфери села, інші, - зі власного досвіду, підказували шляхи його вдосконалення, або критикували стан справ у селі. Всім цим людям я висловлюю щиру вдячність і за підтримку, і за розуміння, і за критику. Всі Ваші пропозиції та зауваження будуть враховані у подальшій нашій роботі. Але, нажаль, були і такі випадки, коли люди не хотіли спілкуватися , висловлювали байдужість до стану справ у рідному селі. Мене дивує, що є такі люди, які не хочуть перейматися проблемами громади, а тільки скаржаться на життя та владу. Тому, звертаюся до всіх Баланівчан та в котрий раз наголошую, що лише спільними зусиллями ми зможемо вирішити поставлені перед собою першочергові завдання та побороти всі труднощі за для покращення життя жителів громади. Хочу вас запевнити, що в подальшій своїй діяльності і надалі намагатимусь приділяти максимум уваги найскладнішим проблемам сьогодення, втілювати в життя поставлені переді мною завдання, прислухатися до побажань виборців та прикладу всіх зусиль до їх вирішення.

Баланівка – село непересічне, його громада – унікальна. Тому і проблеми тут нестандартні, а їх вирішення потребує особливого підходу. Знаючи це, розумію і зроблю все від мене залежне, щоб односельчани і їх родини мали достаток і добробут в кожній родині, а сільська громада активно розвивалась та жила повноцінним гідним життям.

Дякую за увагу.