Звіт про проведену роботу депутата Бершадської районної ради обраного у територіальному виборчому окрузі №17 від політичної партії Аграрна партія України Савченка Сергія Павловича

Пон, 21/11/2016 - 11:45

Підбиваючи підсумки звітного періоду, можна стверджувати, що у своїй діяльності я, як депутат Бершадської районної ради, діяв у межах депутатських повноважень, передбачених Законом України «Про статус депутатів місцевих рад» та керувався вимогами Конституції України, Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», іншими законодавчими та нормативними актами нашої держави та регламентом районної ради.

Я є членом постійної комісії районної ради з питань агропромислового комплексу, реформування земельних відносин, охорони навколишнього середовища та благоустрою населених пунктів. За звітній період взяв участь в 12 засіданнях комісії та в 7 сесійних засіданнях, заздалегідь знайомлячись з матеріалами сесії.

Як депутат входжу до фракції Аграрної партії України при Бершадській районній раді.

Загалом моя депутатська діяльність була насиченою та охоплювала різні напрями, а також конкретні справи, які були зроблені для вирішення проблем та забезпечення гідних умов життя мешканців району. Але переважна частка проведеної роботи припала на спілкування та співпрацю з мешканцями сільських населених пунктів.

За звітній період мною неодноразово проводилися зустрічі з виборцями у селах Маньківка, Крушинівка, Шумилів, під час яких вивчав громадську думку щодо того чи іншого питання життєдіяльності.

26 травня нинішнього року брав участь в загальних зборах громадян за місцем проживання в Маньківській, Крушинівській та Шумилівській територіальних громадах.

Щодо питань, з якими зверталися громадяни, то їх можна умовно поділити на дві частини: ті, що стосуються життєдіяльності району і є в компетенції депутата районної ради, та ті, що належать до моєї компетенції як директора ТОВ «Лан».

Протягом звітного періоду до мене звернулося близько ста моїх виборців. Питання стосувалися різних проблем  жителів села Крушинівка, де я проживаю та сіл Маньківка і Шумилів.

Більшість  питань, порушених у зверненнях,  я вирішував за власні кошти, а  також надавав послуги власною технікою. Отримав багато звернень від громадян про поганий стан сільських доріг, відсутності водопостачання. Внаслідок чого допоміг фінансово в ремонті дороги в с.Крушинівка, в забезпеченні населення водопостачанням в селах Маньківка та Шумилів, технікою в грейдеруванні та розчищенні доріг від снігу.

За моєї ініціативи, при сприянні сільського голови та сільських депутатів, встановлено паркан на кладовищі с.Крушинівка.

Як батько, розуміючи, що діти – наше майбутнє, намагаюсь постійно приділяти їм увагу. В міру можливого опікуюсь трьома місцевими освітніми та двома дитячими дошкільними навчальними закладами. Фінансово допомагав при заміні вікон та дверей на нові енергозберігаючі у загальноосвітніх школах; для учнів 1-х класів на свято Першого дзвоника придбано шкільне приладдя; напередодні новорічних та різдвяних свят школярам та діткам дитячих садочків вручаються подарунки. З метою здешевлення харчування учнів та дошкільнят надається посильна допомога необхідними продуктами харчування, вирощеними на полях ТОВ «Лан». Перекрито дах над спортивним комплексом «Гетьман», забезпечено його водовідведенням.

Підсумовуючи вище сказане, хочу наголосити на тому, що й надалі буду приділяти увагу найскладнішим проблемам сьогодення в нашому районі.

Як депутат районної ради та керівник сільськогосподарського товариства брав активну участь у громадському житті району. Приймав участь у різноманітних районних заходах та у відзначенні професійних свят. Сприяв безкоштовному перевезенню учасників різноманітних спортивних змагань, творчих фестивалів та конкурсів.

Я відкритий до діалогу і готовий допомагати всім, хто цього потребує. Адже головна мета кожного депутата – змінити майбутнє наших громадян на краще, аби воно було заможним і стабільним.

Свою роботу за звітній період, як депутата Бершадської  районної ради 7 скликання вважаю задовільною.

Депутат Бершадської

районної ради                                                                                    С.Савченко