Звіт про проведену роботу депутата Бершадської районної ради обраного у територіальному виборчому окрузі №14 від політичної партії Блок Петра Порошенка «Солідарність» Царюка Сергія Станіславовича

Втр, 22/11/2016 - 08:30

Відповідно до ст. 16 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад» надаю звіт про свою роботу.

Зізнаюсь чесно, звітувати про депутатську діяльність не просто, адже, вирішення того чи іншого питання залежить далеко не лише від моїх можливостей чи мого особистого бажання його вирішити, а від впливу чинників: законодавчих аспектів, практичності діючих на території району владних структур, якості державних і районних програм та наявності чи відсутності їх фінансових можливостей.

Одним з основних обов’язків своєї діяльності, як депутата районної ради, вважаю участь в пленарних засіданнях та роботу в постійних комісіях. За звітний період брав участь в роботі 7 сесій, 11 засіданнях постійної комісії районної ради з питань регламенту, депутатської діяльності і етики, гласності, зміцнення законності й правопорядку та взаємодії з органами місцевого самоврядування, яку я очолюю.

Моя діяльність, як депутата не обмежувалась і не закінчувалась участю в сесійних засіданнях чи роботою в комісіях. Важливою складовою у здійсненні депутатської діяльності вважаю роботу з виборцями, людьми всіх категорій, незалежно від віку і зайнятості на тій чи іншій роботі, належності до тої чи іншої партії, забезпечення своєчасного обґрунтованого вирішення звернень та скарг громадян, вивчення причин, які породжують ці скарги.

Всього за звітний період до мене звернулося з усними зверненнями 39 громадян. Були розглянуті індивідуальні звернення, що стосувалися матеріальної допомоги, покращення житлових умов, забезпечення паливом, питань медичної допомоги, соціального захисту, працевлаштування, вирішення земельних питань. На жаль не все залежить від депутата районної ради. Одне коло питань вдається вирішувати відразу, інші потребують вивчення і залучення до їх виконання інших посадових осіб. Отримую велике задоволення, якщо вдається допомогти виборцям Бершадщини.

Приймав участь в загальних зборах громадян за місцем проживання в селах Кошаринці та Сумівка.

Разом з тим у міру своїх можливостей постійно надаю допомогу ветеранам, інвалідам та малозабезпеченим категоріям населення, а також в забезпеченні паливом сім’ям воїнів АТО.

З часу початку війни на Сході постійно фінансово та матеріально допомагав волонтерам. Постійно намагаюсь залучатися до громадського життя району. Брав участь в проведенні різноманітних державних та професійних свят.

До Дня знань та з нагоди Новорічно-різдвяних свят учням Кошаринецької і Сумівської шкіл вручено подарунки. Придбано ноутбук, цифровий фотоапарат Кошаринецькій, сучасний телевізор – Сумівській загальноосвітнім школам.

В дитячому садочку с.Кошаринці профінансував встановлення енергозберігаючих вікон, закупив нові меблі та електроплиту; для фельдшерсько-акушерського пункту придбав вкрай необхідні медикаменти; в сільський будинок культури допоміг із проведенням ремонту музичної апаратури.

Надана фінансова допомога в придбанні паливного котла та технічного оснащення гуртка «Юні друзі лісу» Сумівського шкільного лісництва.

За моєї ініціативи, разом із вихованцями Сумівського шкільного лісництва розчистили джерело, облагородили і посадили кущі калини та відновили криницю, яка ще не одне покоління людей напуватиме смачною водою.

Постійно сприяю технікою для облаштування сільських сміттєзвалищ, розчищенні доріг і вивезенні сміття.

Підбиваючи підсумки звітного періоду, можу стверджувати, що моя діяльність була насиченою та охоплювала різні напрями життя виборців району, а також складалась із справ, які були виконані для вирішення конкретних проблем.

Хочу акцентувати увагу на тому, що я завжди відкритий для усіх пропозицій вирішення питань, які належать до моєї компетенції, готовий до співпраці із місцевими державними органами виконавчої  влади, органами місцевого самоврядування.

Обіцяю, що і надалі буду приділяти увагу найскладнішим проблемам сьогодення району.

Наше життя бурхливе, часто – непередбачуване, а тому ми, депутати рад різних рівнів, маємо бути в його гущі, знати потреби і запити виборців, намагатися їх  задовольнити.

Найголовніше сьогодні – це мир і стабільність в Україні, до чого ми всі повинні прагнути, єднаючись в боротьбі за майбутнє нашої держави, щоб гасло «Слава Україні!» було не просто словами, а життєвим кредом кожного.

Депутат Бершадської

районної ради                                                                                               С.Царюк