Звіт про проведену роботу депутата Бершадської районної ради обраного у територіальному виборчому окрузі №1 від політичної партії «Українське об’єднання патріотів - Укроп» М’яснікова Василя Павловича

Птн, 25/11/2016 - 09:45

Відповідно до статті 16  Закону України «Про статус депутатів місцевих рад» пропоную звіт про свою роботу перед виборцями.

Я входжу до склад Президії районної ради і є головою постійної комісії Бершадської районної ради з питань соціального захисту населення і прав споживачів, зайнятості, роботи з ветеранами, охорони здоров’я, материнства і дитинства.

З листопада 2015 року по даний час взяв участь в роботі сімох сесій районної ради, в п’ятнадцяти засіданнях постійної комісії, яку я очолюю, що передували кожній сесії та плану роботи.

Щодо моєї роботи під час сесій, то я активно долучався до обговорення медичних програм, внесення змін до них, програми соціально-економічного та культурного розвитку району, районного бюджету на 2016 рік, питань соціального захисту населення.

Нашою постійною комісією розглянуто питання щодо надання територіальним центром соціального обслуговування Бершадського району соціальних послуг жителям району та часткового відшкодування коштів автоперевізникам за пільговий проїзд окремих категорій громадян у громадському транспорті.

Також, відповідно до рекомендацій голові райдержадміністрації, внесено зміни до Порядку використання коштів районного бюджету для здійснення компенсаційних виплат за пільговий проїзд окремих категорій громадян на міських та приміських маршрутах загального користування, затвердженого розпорядженням голови райдержадміністрації від 02 липня 2016 року №326.

На контролі постійної комісії знаходиться 12 районних довгострокових програм. Серед них:

- районна  програма  «Соціальний захист  та соціальне забезпечення населення на період 2016 – 2020 роки»

- районна  програма  профілактики, діагностики та лікування вірусних гепатитів на 2016 – 2020 роки

- районна цільова соціальна програма протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу на 2016 – 2020 роки»

- районна комплексна програма «Репродуктивне здоров’я нації на 2008-2015 роки»

- програма соціальної підтримки у 2012-2016 роках ветеранів війни в Афганістані та сімей загиблих учасників бойових дій на території Республіки Афганістан

- районна програма боротьби з онкологічними захворюваннями на період до 2016 року

- програма поліпшення стану безпеки, гігієни праці та виробничого середовища у Бершадському районі на 2012-2016 роки

- програма протидії захворюваності на туберкульоз у Бершадському районі на 2013 – 2016 роки

- програма зайнятості населення Бершадського району на період до 2017 року

- районна програма «Збереження здоров’я громадян – жителів Бершадського району на 2016-2020 роки»

- програма «Місцевих стимулів» для медичних працівників первинної ланки у Бершадському районі до 2017 року

- районна програма соціального захисту малозабезпечених верств населення на період до 2017 року

Практично всі вони розглядались на засіданнях комісії.

Звернення громадян, які надійшли за звітний період до мене як депутата, позитивно вирішені. В переважній більшості вони відносились до надання медичної допомоги.

Як голова постійної комісії районної ради спрямовував свої зусилля до консолідації з представниками інших політичних сил, брав активну участь у громадському житті району.

Приймав активну участь в усіх заходах, які проводила районна рада та райдержадміністрація. А це: святкування Дня Перемоги у Другій Світовій війні, Дня Конституції України, Дня Незалежності, річниці вшанування Героїв Небесної Сотні, Дня місцевого самоврядування та інші.

Бути депутатом – це почесно та відповідально, бо саме тобі довірились люди, повірили, обрали, чекають дієвих рішень.

Я відкритий до діалогу і готовий допомагати всім, хто цього потребує. Адже головна мета кожного депутата - змінити майбутнє наших громадян на краще, аби воно було заможним і стабільним.

Головними принципами, яких я завжди дотримуюсь у житті та в депутатській діяльності, є – здоровий глузд та людяність, щоб не було соромно перед виборцями.

В цілому мою роботу за звітній період, як депутата Бершадської  районної ради, вважаю задовільною.

Депутат
    Бершадської районної ради                                                       В.М’ясніков