Звіт про проведену роботу депутата Бершадської районної ради обраного у територіальному виборчому окрузі №22 від політичної партії Блок Петра Порошенка «Солідарність» Брикулі Лілії Іванівни

Птн, 25/11/2016 - 10:00

Щоб бути успішним та рухатися вперед потрібно замислюватись над тим, що зроблено за рік і враховувати результати своєї діяльності.

Відповідно до Конституції України, законів України «Про місцеве самоврядування» та «Про статус депутатів місцевих рад» я виконую покладені на мене обов’язки депутата Бершадської районної ради.

Я є членом постійної комісії з питань бюджету та економічних реформ та головою фракції «Солідарність» при районній раді.

За звітній період взяла участь у сімох сесіях (8 пленарних засідань) районної ради. Приймала участь в обговоренні і затвердженні районного бюджету на 2016 рік та внесені змін до нього, інших районних цільових програм.

Протягом року не пропустила жодного засідання профільної комісії, яких було проведено 33. На їх засіданнях ми розглядали і вносили на розгляд сесії питання щодо фінансування галузей освіти, охорони здоров’я, культури, фізичної культури та спорту, роботи з молоддю, благоустрою населених пунктів, якісного харчування учнів тощо.

Я була ініціатором розробки ряду рішень що стосувались галузі медицини. Серед них: «Збереження здоров’я громадян – жителів Бершадського району – запорука сталого економічного розвитку»; цільові соціальні програми – профілактики, діагностики і лікування вірусних гепатитів та програма протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу.

Проводила зустрічі з виборцями на особистому прийомі за адресою    вул. Будкевича, 2, а також, при нагоді, в районній раді.

Щодо питань, з якими зверталися громадяни, то їх можна характеризувати як такі, що належать до моєї компетенції, на даний час, як головного лікаря Бершадської ОЛІЛ (в попередньому, як головного лікаря комунальної установи «Бершадський районний центр первинної медико-санітарної допомоги»). Всі питання, з якими зверталися мешканці району, вдалося вирішити позитивно.

За зверненнями громадян це питання щодо допомоги для операції хворим, лікування важко хворих дітей, забезпечення санаторного-курортним лікуванням та інше.

Приємно, що у минулому та нинішньому році покращено матеріально-технічне забезпечення багатьох медичних закладів у сільській місцевості.

Як головний лікар Бершадської окружної лікарні інтенсивного лікування докладатиму максимум зусиль, щоб медична допомога вторинного рівня надавалась якісно, вчасно, професійно. Консолідую всі свої зусилля для того, щоб сімейна медицина та окружна лікарня працювали, як один злагоджений механізм.

Разом із своїми колегами-депутатами районної ради приймала участь у різноманітних районних заходах та у фінансовій допомозі для наших земляків-військовослужбовців, які знаходяться в зоні антитерористичної операції на Сході нашої держави. Запевняю, що і надалі дієво працюватиму в цьому плані разом із своїми колегами-медиками.

Окрім того, в окружній лікарні створено облікову базу всіх учасників АТО та членів їх сімей, яким за медичними показами потрібне амбулаторне, стаціонарне лікування, зубопротезування тощо. Всі вони перебувають на диспансерному спостереженні.

Моя робота — це  повсякденна допомога людям та забезпечення чіткого і прозорого виконання законів.

Є ще багато невирішених проблем, але я сподіваюсь на подальшу плідну роботу всіх депутатів районної ради щодо реалізації проблемних питань.

В цілому свою роботу за звітній період як депутата Бершадської  районної ради вважаю задовільною.

У подальшому планую активно працювати за визначеними вище напрямами діяльності, у першу чергу керуючись нормативно-правовими документами та захищаючи права, свободи та інтереси виборців Бершадського району.

Депутат
Бершадської районної ради                                                  Лілія Брикуля