Матеріали чергової сесії районної ради 7 скликання

Пон, 11/12/2017 - 14:15

1. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки державної власності сільськогосподарського призначення (площею 12,9786 га), право оренди на яку може бути реалізоване на земельних торгах для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Кидрасівської сільської ради Бершадського району Вінницької області (20.11.2017 р.)

2. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки державної власності сільськогосподарського призначення (площею 11,6180 га), право оренди на яку може бути реалізоване на земельних торгах для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Кидрасівської сільської ради Бершадського району Вінницької області (20.11.2017 р.)

3. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки державної власності сільськогосподарського призначення (площею 19,9492 га), право оренди на яку може бути реалізоване на земельних торгах для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Голдашівської сільської ради Бершадського району Вінницької області (21.11.2017 р.)

4. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки державної власності сільськогосподарського призначення (площею 5,8000 га), право оренди на яку може бути реалізоване на земельних торгах для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Голдашівської сільської ради Бершадського району Вінницької області (21.11.2017 р.)

5. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення, що перебуває у власності Годи Ігоря Васильовича для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Джулинської сільської ради (с.Чернятка) Бершадського району Вінницької області (29.11.2017 р.)

6. Про внесення змін до рішення 6 сесії районної ради 6 скликання від 29.04.2011 «Про районний огляд-конкурс на кращий стан фізичного виховання та спорту в територіальних громадах» (11.12.2017 р.)

7. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення, що перебуває в оренді СФГ «Веселка» для ведення фермерського господарства на території Шляхівської сільської ради (с.Тирлівка) Бершадського району Вінницької області (14.12.2017 р.)