Звіт про проведену роботу депутата Бершадської районної ради обраного у територіальному виборчому окрузі №24 від політичної партії Блок Петра Порошенка «Солідарність» Кавуна Олександра Федоровича

Втр, 22/11/2016 - 08:15

Згідно із статтею 16 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад» пропоную звіт перед виборцями про свою роботу.

Депутат – це не просто представник влади, особа яка наділена особливими повноваженнями та здатна безпосередньо впливати на ситуацію. В першу чергу – це обранець, який дав людям конкретні обіцянки і зобов’язаний їх виконувати.

Обраний і працюю головою постійної комісії районної ради з питань агропромислового комплексу, реформування земельних відносин, охорони навколишнього середовища та благоустрою населених пунктів. У відповідності до статті 47 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» організовую її роботу, так проведено дванадцять засідань на яких обговорено 37 питань. На засіданнях постійної комісії розглянуто та прийнято до відома 3 звіти про виконання районних програм за 2015-2016 роки, а також 5 проектів рішень щодо затвердження районних цільових програм та внесення доповнень і змін до діючих.

Також постійна комісія розглянула та прийняла відповідні рекомендації щодо затвердження нормативно-грошової оцінки 45 земельних ділянок, які розміщені за межами населеного пункту.

За звітний період брав участь у роботі усіх семи сесій. В підготовці їх опрацьовував проекти рішень, які відносяться до компетенції постійної комісії.

За цей період особисто підготував:

- звернення до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо збереження Бершадського району як адміністративно-територіальної одиниці;

- рішення «Про звіт редактора районної газети «Бершадський край» щодо  роботи  комунальної організації «Редакція райгазети «Бершадський край» за друге півріччя 2014 року та 2015 рік»;

- рішення «Про порядок встановлення пам’ятних знаків, меморіальних дощок на об’єктах, що належать до спільної власності територіальних громад Бершадського району».

Приємно, що всі вони знайшли підтримку в моїх колег депутатів.

За листопад минулого року по грудень нинішнього року із усними заявами до мене звернулося 39 чоловік, яким приділив увагу та допоміг у вирішенні їхніх проблем.

Як переможець обласного конкурсу «Покровитель культури-2015» активно допомагаю закладам культури району, Серединки та сільським школам.

Разом із сільським головою, за допомогою жителів Серединки, за що ми їм дуже вдячні, зібрали та відправили на Схід у зону АТО нашим бійцям чотири рази продукти харчування, товари першої необхідності тощо.

З власної ініціативи постійно беру участь у заходах які проводяться в районній раді.

Сьогодні в центрі моєї роботи є і буде проста людина, її соціальний захист. Суспільство має бути справедливим, а влада чесною. Тільки за таких умов життя стане кращим.

За нашу незалежність, самостійність боролися покоління українських патріотів, за неї сьогодні гинуть українські воїни та мирні громадяни. Ми живемо в українській державі. І місцеве самоврядування є безперечно опорою країни, її міцності і добробуту. З людей, відданих своїй землі, складається Україна. Допомагаючи своїй державі та людям у такий непростий час, ми насамперед виконуємо свій первинний обов’язок депутата, тому що ми є прикладом для виборців.

Актуальним питанням на сьогодні є адміністративно-територіальна реформа, що передбачає децентралізацію влади. Адже зробити державне управління ефективним без децентралізації нереально. Головна мета - створення держави нового типу, яка буде чесно служити громадянам і дасть можливість своєму громадянському суспільстві прозоро формувати і контролювати органи публічної влади.

Я людина відверта, завжди готовий прийти на допомогу. Живу за принципом – відповідальність розпочинається з мене. Не знаю, що принесуть очікувані політичні та економічні переміни у державній системі, але чітко усвідомлюю: я готовий і надалі робити все для того, щоб рідний Бершадський край процвітав.

Депутат Бершадської

районної ради                                                                                           О.Кавун