Звіт про проведену роботу депутата Бершадської районної ради обраного у територіальному виборчому окрузі №26 від політичної партії Аграрна партія України Мазуренка Миколи Михайловича

Втр, 22/11/2016 - 08:30

Моя діяльність, як депутата Бершадської районної ради спрямована на захист інтересів виборців, виконання їх доручень у межах депутатських повноважень, наданих Законом України «Про статус депутатів місцевих рад».

Згідно правил депутатської етики, що встановлені ст.8 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад», як представник інтересів територіальної громади, виборців свого виборчого округу та член районної ради, здійснював депутатські повноваження у відповідності до загальнодержавних інтересів та інтересів територіальної громади, керувався у своїй діяльності та поведінці загальновизнаними принципами порядності, честі і гідності.

Відповідно до рішення 2 сесії районної ради 7 скликання від 15 грудня 2015 року мене обрано головою постійної депутатської комісії з питань освіти, культури, роботи з молоддю та духовного відродження. На її контролі знаходиться 14 районних програм.

За звітний період активно брав участь у наступних заходах:

- у сесійних засіданнях районної ради;

- у засіданнях постійної комісії;

- в засіданнях президії районної ради;

- у акції «Допоможемо українському солдату».

У переважній більшості питань, які розглядались на засіданнях постійної комісії та сесії, депутатів районної ради об’єднувала конструктивна співпраця, небайдужість до проблем мешканців району.

Серед них – харчування учнів загальноосвітніх шкіл району; реалізація районної програми «Шкільний автобус»; виконання місцевих програм розвитку культури і духовного відродження та розвитку фізичної культури і спорту; внесення змін до програм «Обдарована дитина» та «Захистимо дитинство».

За період з листопада 2015 року по грудень 2016 року до мене, як депутата, звернулося 28 громадян.

З більшості піднятих виборцями проблем знайдено рішення. Із заявлених питань переважна більшість стосувалось надання фінансової допомоги у лікуванні, питання консультативного характеру та інші.

Сприяв Сумівський територіальній громаді в питаннях благоустрою населеного пункту та на сільському кладовищі.

До свята Перемоги у Другій світовій війні ветерани та учасники бойових дій отримали продовольчі набори.

Надавав, у міру своїх можливостей, посильну допомогу Сумівській ЗОШ І-ІІІ ступенів та дитячому садочку. Під час новорічних та різдвяних свят діти отримали подарунки.

З метою залучення молоді до занять фізичною культурою і спортом допомагав у облаштуванні сільського спортивного майданчика.

Для лікарської амбулаторії загальної практики сімейної медицини допомагав паливо-мастильними матеріалами, фарбою.

З огляду на вище викладене, буду й надалі брати активну участь у вирішенні проблем села і району, допомагати мешканцям у їх зверненнях в межах своїх депутатських повноважень.

Враховуючи те, що я вперше обраний депутатом і представляю інтереси сільської громади та не маючи великого досвіду такої діяльності, вважаю свою роботу як депутата Бершадської районної ради задовільною.

Судити про роботу депутата – справа виборців. Я підтримую ті цінності, що поділяють люди, які довіряють мені і підтримують мене.

Депутат
Бершадської районної ради                                             М.Мазуренко