Важливі новини

Роз'яснення щодо заповнення електронних декларацій!

Нижче приведені роз’яснювальні матеріали, відео-навчання та посилання на джерела інформації щодо заповнення та подання електронних декларацій!

------------------------------------------------------------------

1. Завантажити роз'яснення.rar

------------------------------------------------------------------

Володимир Гройсман: Енергетична блокада загрожує руйнівними наслідками для України

Енергетична блокада загрожує економічній, енергетичній безпеці країни та відбивається на обороноздатності держави. Про це заявив Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман під час спілкування із журналістами на ПАТ "ФЕД" у Харкові.

З початку року вже 4,5 тисячі українців вступили до лав ЗСУ – Президент

З початку 2017 року вже чотири з половиною тисячі українців висловили бажання захищати Батьківщину і вступили на службу за контрактом до Збройних Сил України, повідомив Президент Петро Порошенко.

Цього року на розробку і закупівлю нового озброєння та військової техніки буде виділено близько 9 мільярдів гривень – Глава держави

На розробку і закупівлю нового озброєння для українських військових цього року планується виділення близько 9 мільярдів гривень. Про це Президент Петро Порошенко повідомив під час оперативного збору керівного складу ЗСУ.

Президент України провів телефонну розмову з Президентом Сполучених Штатів Америки

Президент України Петро Порошенко провів телефонну розмову з Президентом Сполучених Штатів Америки Дональдом Трампом.

Петро Порошенко привітав свого колегу з інавгурацією на посаді Глави Сполучених Штатів та висловився за активізацію діалогу на всіх рівнях з новою американською Адміністрацією.

Співрозмовники обговорили питання зміцнення стратегічного партнерства між Україною та США.

Президент відзначив високими державними нагородами воїнів, які захищають Авдіївку

Президент Петро Порошенко нагородив високими державними нагородами військовослужбовців, які героїчно захищають Авдіївку від російсько-терористичних військ. Серед нагороджених бійці легендарної 72-ї окремої механізованої бригади.

Орденом Богдана Хмельницького нагороджено підполковника Олександра Вдовиченка – командира 1-го механізованого батальйона 72-ї ОМБр та заступника командира батальйона капітана Василя Федика, які разом зі своїми бійцями в ці дні захищають промзону в Авдіївці.

Постійна делегація Верховної Ради України бере участь у зимовій сесії Парламентської Асамблеї Ради Європи

Під час засідання 26 січня відбулося обговорення за процедурою термінових дебатів на тему: «Необхідність реформування європейської міграційної політики». Доповідь представив Я.Ліддел-Грейнджер від імені Комітету з питань міграції. За словами членів Асамблеї, сьогодні спостерігається найбільша міграція людей починаючи с 1945 року, і уряди країн мають спільно боротися з цим складним процесом, оскільки люди мігрують не просто з власної волі, а тому, що вони змушені це робити шукаючи нові робочі місця або нові можливості.

Прем'єр-міністр у Львові провів нараду обласної комісії з надзвичайних ситуацій щодо проблеми поводження із твердими побутовими відходами

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман у рамках робочої поїздки до Львівської області провів нараду обласної комісії з надзвичайних ситуацій за участі Львівського міського голови Андрія Садового, Голови Львівської обласної державної адміністрації Олега Синютки та народного депутата України Олега Березюка.

"Я не приїхав сюди займатися політикою. Я приїхав запитати, чим я можу допомогти львівянам. Все те, що зможу допомогти, я готовий це зробити", - підкреслив Прем'єр-міністр на початку наради.

Президент здійснить візит до Федеративної Республіки Німеччина

У понеділок, 30 січня 2017 року Президент України Петро Порошенко здійснить візит до Федеративної Республіки Німеччина.

Плануються переговори Глави Української держави з Федеральним канцлером Німеччини Ангелою Меркель.

Петро Порошенко також проведе зустрічі з Президентом Бундестагу Норбертом Ламмертом, Віце-канцлером Німеччини Зігмаром Габріелем та представниками німецьких ділових кіл.

Сторінки