Важливі новини

Уряд готовий виділити 50 млн грн на облаштування сміттєвого полігону для Львова і нагадує міській владі про обов'язок вирішити сміттєву проблему

Кабінет Міністрів України готовий розглянути рішення про виділення з резервного фонду Державного бюджету 50 млн грн м.Львів для проведення робіт з облаштування міського сміттєвого полігону і звертається до інших регіонів країни з проханням допомогти місту у вирішенні «сміттєвої» проблеми, але наголошує на тому, що вирішення проблеми - це обов'язок місцевої влади. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час селекторної наради з регіонами.

Президент підписав Закон про внесення зміни до Кримінального кодексу України щодо правила зарахування строку попереднього ув'язнення

Президент Петро Порошенко підписав Закон України «Про внесення зміни до Кримінального кодексу України щодо правила складання покарань та зарахування строку попереднього ув'язнення» № 2046-VIII. Закон був прийнятий Верховною Радою 18 травня 2017 року.

Ухвалення законодавчого акту спрямоване на покращення стану забезпечення та захисту прав і свобод людини і громадянина, власності, громадського порядку та громадської безпеки від злочинних посягань.

Відео-архів

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ГОЛОС | система електронного поіменного голосування

Марина Порошенко: Ми розпочали національний рух «За інклюзивну освіту в Україні!»

23 травня Дружина Президента України, Голова Благодійного Фонду Порошенка пані Марина Порошенко взяла участь у спеціалізованому тренінгу «Інклюзивна освіта – рівень свідомості нації» для майже 500 українських освітян. Серед учасників – керівники департаментів освіти та директори шкіл п’яти регіонів – Запорізької, Дніпропетровської, Житомирської, Хмельницької та Чернігівської областей.

Використання можливостей системи ProZorro вже дозволило зекономити 24 млрд грн бюджетних коштів, - Глава Уряду під час відкриття Світового форуму із закупівель PRIMO

Використання можливостей запровадженої в 2016 році системи електронних закупівель ProZorroдозволило зекономити 24 млрд грн бюджетних коштів, а загальний обсяг торгів перевищив 700 млрд грн. Про це повідомив Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман, відкриваючи Світовий форум із закупівель, професійної етики, управління та відкритості (PRIMO), що проходить в Києві.

Президент нагородив військових, які загинули або отримали поранення на Донбасі

Президент Петро Порошенко нагородив 129 українських військовослужбовців Збройних Сил України. Серед нагороджених 20 загиблих захисників, ще 109 – поранені. Відповідний Указ Глава держави підписав 22 травня.

Переважна більшість нагороджених військових виконували завдання на Маріупольському напрямку, а також в районах населених пунктів Зайцеве і Авдіївка, в районі Донецького аеропорту.

Прем'єр-міністр Володимир Гройсман розпочав офіційний візит до Держави Ізраїль

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман разом із дружиною у понеділок розпочав офіційний візит до Держави Ізраїль.

У рамках візиту Глава Уряду проведе низку переговорів з лідерами держави та представниками бізнесу, серед ключових тем – запровадження в Україні передового ізраїльського досвіду в сфері агровиробництва та реформи системи охорони здоров’я, налагодження співпраці у галузі високих технологій.

Глава держави: Ми зробимо все можливе, щоб Закон про електронні декларації виконував покладену на нього функцію

Президент Петро Порошенко вважає запровадження обов’язкової електронної звітності високопосадовців та державних службовців, чиновників усіх рівнів позитивним, адже це дозволило громадськості не лише бачити статки декларантів, а й контролювати їх походження.

Президент вшанував пам’ять загиблих у Другій світовій війні

Президент Петро Порошенко у День перемоги над нацизмом взяв участь у церемонії вшанування пам’яті загиблих з нагоди 72-ї річниці Перемоги у Другій світовій війні.

Урочиста хода на чолі з Главою держави пройшла Алеєю Воїнської Слави до могили Невідомого солдата. Президент поклав квіти до пам’ятника.

Сторінки