Важливі новини

Марина Порошенко: Ми розпочали національний рух «За інклюзивну освіту в Україні!»

23 травня Дружина Президента України, Голова Благодійного Фонду Порошенка пані Марина Порошенко взяла участь у спеціалізованому тренінгу «Інклюзивна освіта – рівень свідомості нації» для майже 500 українських освітян. Серед учасників – керівники департаментів освіти та директори шкіл п’яти регіонів – Запорізької, Дніпропетровської, Житомирської, Хмельницької та Чернігівської областей.

Використання можливостей системи ProZorro вже дозволило зекономити 24 млрд грн бюджетних коштів, - Глава Уряду під час відкриття Світового форуму із закупівель PRIMO

Використання можливостей запровадженої в 2016 році системи електронних закупівель ProZorroдозволило зекономити 24 млрд грн бюджетних коштів, а загальний обсяг торгів перевищив 700 млрд грн. Про це повідомив Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман, відкриваючи Світовий форум із закупівель, професійної етики, управління та відкритості (PRIMO), що проходить в Києві.

Президент нагородив військових, які загинули або отримали поранення на Донбасі

Президент Петро Порошенко нагородив 129 українських військовослужбовців Збройних Сил України. Серед нагороджених 20 загиблих захисників, ще 109 – поранені. Відповідний Указ Глава держави підписав 22 травня.

Переважна більшість нагороджених військових виконували завдання на Маріупольському напрямку, а також в районах населених пунктів Зайцеве і Авдіївка, в районі Донецького аеропорту.

Прем'єр-міністр Володимир Гройсман розпочав офіційний візит до Держави Ізраїль

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман разом із дружиною у понеділок розпочав офіційний візит до Держави Ізраїль.

У рамках візиту Глава Уряду проведе низку переговорів з лідерами держави та представниками бізнесу, серед ключових тем – запровадження в Україні передового ізраїльського досвіду в сфері агровиробництва та реформи системи охорони здоров’я, налагодження співпраці у галузі високих технологій.

Глава держави: Ми зробимо все можливе, щоб Закон про електронні декларації виконував покладену на нього функцію

Президент Петро Порошенко вважає запровадження обов’язкової електронної звітності високопосадовців та державних службовців, чиновників усіх рівнів позитивним, адже це дозволило громадськості не лише бачити статки декларантів, а й контролювати їх походження.

Президент вшанував пам’ять загиблих у Другій світовій війні

Президент Петро Порошенко у День перемоги над нацизмом взяв участь у церемонії вшанування пам’яті загиблих з нагоди 72-ї річниці Перемоги у Другій світовій війні.

Урочиста хода на чолі з Главою держави пройшла Алеєю Воїнської Слави до могили Невідомого солдата. Президент поклав квіти до пам’ятника.

Володимир Гройсман та члени Уряду взяли участь у пам'ятних заходах до Дня перемоги

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман разом із членами Кабінету Міністрів вшанували пам'ять загиблих у часи Другої світової війни з нагоди Дня перемоги над нацизмом і взяли участь у церемонії покладання квітів до Могили Невідомого Солдата у Парку вічної слави. Заходи пройшли за участі ветеранів Другої світової війни та Президента України Петра Порошенка. Пам'ять загиблих вшанували хвилиною мовчання, пролунав Державний гімн України, Почесна варта здійснила салют з шести артилерійських залпів та пройшла урочистим маршем.

Українці є повноправними учасниками перемоги над нацизмом і не дозволять використовувати ці історичні події для задоволення реваншистських потреб Москви – Глава держави

Внесок Українського народу у перемогу над нацизмом є величезним – на території нашої країни точилися бої, мільйони наших співвітчизників боролися з ворогом пліч-о-пліч з іншими народами, тож український народ є повноправним учасником перемоги, наголошує Президент Петро Порошенко.

Роз'яснення щодо заповнення електронних декларацій!

Нижче приведені роз’яснювальні матеріали, відео-навчання та посилання на джерела інформації щодо заповнення та подання електронних декларацій!

------------------------------------------------------------------

1. Завантажити роз'яснення.rar

------------------------------------------------------------------

Володимир Гройсман: Енергетична блокада загрожує руйнівними наслідками для України

Енергетична блокада загрожує економічній, енергетичній безпеці країни та відбивається на обороноздатності держави. Про це заявив Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман під час спілкування із журналістами на ПАТ "ФЕД" у Харкові.

Сторінки