На Бершадщині експонується виставка "100 років боротьби. Українська революція 1917-1921"

Птн, 22/06/2018 - 15:45

Голова районної ради Михайло Бурлака, перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Ольшевський та заступник міського голови Віталій Синявський оглянули виставку «100 років боротьби. Українська революція 1917-1921», яка експонується у приміщенні районного Будинку культури в оглядовій залі  представлені інформаційні стенди щодо подій Української революції.

У День скорботи вшанували загиблих у Другій світовій війні

Птн, 22/06/2018 - 15:15

22 червня – День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні. В цей день  біля Меморіалу Слави у Бершаді  відбулась церемонія покладання квітів. Керівництво району і міста спільно з громадськістю краю вшанували загиблих у цій війні.

Консультує Бершадське бюро правової допомоги "Зняття особи з реєстрації місця проживання"

Птн, 22/06/2018 - 12:00

До Бершадського бюро правової допомоги звернулася  громадянка Олена З.  з Бершаді за  правовим роз’ясненням ситуації яка у неї сталася. Вона проживає у власній квартирі  в якій у 2010 році зареєструвала свого зятя.  У 2013 році зять з її донькою розлучилися, але добровільно знятися із місця реєстрації він не бажає. Дана обставина позбавляє її права на отримання субсидії.

22 ЧЕРВНЯ – ДЕНЬ СКОРБОТИ І ВШАНУВАННЯ ПАМ'ЯТІ ЖЕРТВ ВІЙНИ В УКРАЇНІ

Птн, 22/06/2018 - 08:15

Шановні земляки!

Щороку 22 червня український народ вшановує світлу пам'ять  мільйонів земляків, життя яких обірвала Друга світова війна. Горем і болем вона увірвалась в кожну українську домівку, кривавою лінією пройшла через кожне серце, кожну долю.

Підготовка до осінньо- зимового періоду 2018-2019 років

Чтв, 21/06/2018 - 15:15

Про рівень виконання плану заходів з підготовки підприємств житлово – комунального господарства, паливно – енергетичного комплексу та об’єктів соціальної сфери району до роботи в умовах осінньо – зимового періоду 2018-2019 років, затвердженого розпорядженням голови райдержадміністрації від 23 травня 2018 року за № 227, йшлося на засіданні оперативного штабу.

ТРЕНІНГ ДЛЯ ЖІНОК-ЛІДЕРІВ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ DESPRO – НАБІР ВІДКРИТО!

Чтв, 21/06/2018 - 11:00

Швейцарсько-український проект “Підтримка децентралізації в Україні” DESPRO оголошує конкурсний набір для участі у «Тренінгу для жінок-лідерів місцевого самоврядування DESPRO», який відбудеться 16-18 липня 2018 року у м. Києві.

Тренінг спрямований на формування дієвої мережі жінок-лідерів місцевого самоврядування та є першим із серії відповідних тематичних заходів проекту DESPRO.

Відбудеться засідання постійної комісії з питань промисловості, регулювання комунальної власності та приватизації

Чтв, 21/06/2018 - 08:30

22 червня о 10:00 в приміщенні районної ради відбудеться засідіння постійної комісії з питань промисловості, регулювання комунальної власності та приватизації.

Будуть розглядатися питання:

1. Попереднє погодження питання про звільнення начальника комунального підприємства "Бершадське районне архітектурне бюро"

2. Різне

Відбулась колегія райдержадміністрації

Срд, 20/06/2018 - 10:15

19 червня 2018 року голова районної ради Михайло Бурлака прийняв участь у засіданні колегії Бершадської районної державної адміністрації. В роботі засідання взяли участь голови місцевих органів самоврядування, голови ОТГ, керівники  відділів апарату та структурних підрозділів райдержадміністрації,   територіальних органів центральних органів виконавчої влади,організацій та установ району, правоохоронних органів, ЗМІ.

АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ ДІЯЛЬНОСТІ ОРГАНІВ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ ВІННИЧЧИНИ ОБГОВОРИЛИ ПІД ЧАС ОН - ЛАЙН НАРАДИ

Втр, 19/06/2018 - 16:00

19 червня  відбувся онлайн-семінар «Актуальні питання діяльності органів місцевого самоврядування», ініціатором проведення якого стала Вінницька обласна Асоціація органів місцевого самоврядування, за сприяння Вінницької ОДА та Вінницької обласної Ради.

Бершадці – переможці Міжнародного дитячого футбольного турніру на кубок Народного депутата України Миколи Кучера

Пон, 18/06/2018 - 16:00

15-17 червня на Бершадщині відбувались Міжнародні дитячі футбольні змагання на кубок Народного депутата України Миколи Кучера . У турнірі, присвяченому Міжнародному Дню захисту дітей взяли участь 12 команд: Бершадська РДЮСШ м.Моравіца- Польща, «Зімбру»- Молдова, «Оболонь»-  Київ, «Локомотив»- Гайворон, «Чорноморець» - Одеса, «Авангард»- Ладижин «Нива»- Тростянець, «Олімп» –Благовіщинськ, ДЮСШ –Коломия, «Юність» - Умань, ДЮСШ - темп вінниця.

Сторінки

Підписатися на Бершадська районна рада RSS