Роз'яснення щодо заповнення електронних декларацій!

РОЗ'ЯСНЕННЯ ЩОДО ЗАПОВНЕННЯ ТА ПОДАЧІ ЕЛЕКТРОННИХ ДЕКЛАРАЦІЙ!
(перейдіть по цьому зображенню для детальної інформації)

Як реалізовується програма «Доступні ліки» у Бершадському районі?

Пон, 24/04/2017 - 15:15

Це з’ясовували фахівці Департаменту охорони здоров’я ОДА, під час робочого візиту до Бершадського  району. В рамках робочого візиту спеціалісти  взяли участь у робочій нараді з питань впровадження Урядової програми  «Доступні ліки», яка запроваджена в Украйні з 1 квітня та діє другий тиждень.

Діяльність закладів культури району - підсумки кварталу та перспективи на поточний рік

Пон, 24/04/2017 - 15:15

18 квітня 2017 року в приміщенні Бершадської дитячої музичної школи ім. Р. Скалецького відбулася виробнича нарада для працівників культури району на тему:«Про стан  діяльності закладів культури району у 1-му кварталі 2017 року та основні завдання на поточний рік». У нараді взяли участь голова райдержадміністрації Іван Стефанцов, голова районної ради Михйло Бурлака, начальник управління культури і мистецтв Вінницької облдержадміністрації Станіслав Городинський.

Оголошення виконавчого комітету Красносільської сільської ради

Пон, 24/04/2017 - 08:45

Виконавчий комітет Красносільської сільської ради, з метою створення конкурентного середовища на ринку поводження з побутовими відходами та забезпечення контролю за дотриманням належного санітарного стану території села, на підставі рішення 33 сесії 6 скликання Красносільської сільської ради від 13.02.2014 року «Про затвердження Переліку житлово-комунальних послуг в с.

Кращі практики місцевого самоврядування

Чтв, 20/04/2017 - 08:45

Вінницька обласна Асоціація органів місцевого самоврядування доводить до відома членів Асоціації, що 3 квітня 2017 року Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України оголошений конкурс "Кращі практики місцевого самоврядування" у 2017 році.

Лист Вінницької обласної Асоціації органів місцевого самоврядування.pdf

Заявка учасника конкурсу "Кращі практики місцевого самоврядування" у 2017 році.pdf

До відома міського, сільських голів!

Чтв, 20/04/2017 - 08:30

Запрошення до участі в проекті «Належне управління територіальних громад: досвід стратегічного планування країн Вишеградської четвірки для країн Східного партнерства», що реалізовуватиметься за підтримки Міжнародного Вишеградського Фонду та Міністерства закордонних справ Королівства Нідерландів.

Запрошення до участі у проекті.pdf

Анкета для учасників проекту.docx

Отримати закордонний паспорт відтепер можна у Бершадському районі

Чтв, 20/04/2017 - 08:15

З 1 березня 2017 року Бершадський районний сектор Державної міграційної  служби розпочав виготовляти закордонні паспорти нового зразка з безконтактним електронним носієм.Закордонний паспорт з безконтактним електронним носієм передбачений для зберігання біометричних даних: відцифроване обличчя громадянина, тобто фотографія; відбитки пальців і відсканований особистий підпис.

Опалювальний сезон: готуючи звітність, ставимо перед собою реальні плани на наступний рік

Чтв, 20/04/2017 - 08:00

19 квітня 2017 року першим заступником голови райдержадміністрації Володимиром Ольшевським за участю заступника голови районної ради Сергія Пересунька  проведено нараду за підсумками проходження опалювального сезону 2016 -2017 років. На нараду було запрошено керівників відповідних структурних підрозділів райдержадміністрації, керівників бюджетних установ та закладів, комунальних підприємств та організацій та організацій надавачів послуг. Також був  присутній заступник Бершадського міського голови Віталій Синявський.

Про внесення змін до порядку денного 10 сесії районної ради 7 скликання

Срд, 19/04/2017 - 17:15

Головою Бершадської районної ради Бурлакою М.Г. видано розпорядження від 19 квітня 2017 року №25 «Про внесення змін до розпорядження голови Бершадської районної ради від 12.04.2017 №19 «Про скликання 10 сесії районної ради 7 скликання», згідно якого включити в  порядок  денний  пленарної частини 10 сесії районної ради 7 скликання, що відбудеться 28 квітня 2017 року наступні питання:

Проведено спільне засідання постійних комісій

Срд, 19/04/2017 - 17:00

19 квітня 2017 року в залі засідань районної ради під головуванням Пікули Івана Григоровича відбулось спільне засідання постійних комісій районної ради з питань бюджету та економічних реформ та освіти, культури, роботи з молоддю та духовного відродження .

В роботі комісій взяв участь голова районної ради Бурлака Михайло Григорович.

Сторінки

Як реалізовується програма «Доступні ліки» у Бершадському районі?

Оголошення виконавчого комітету Красносільської сільської ради

Пон, 24/04/2017 - 08:45

Кращі практики місцевого самоврядування

Чтв, 20/04/2017 - 08:45

Лист Вінницької обласної Асоціації органів місцевого самоврядування.pdf

До відома міського, сільських голів!

Чтв, 20/04/2017 - 08:30

Запрошення до участі у проекті.pdf

Анкета для учасників проекту.docx

Отримати закордонний паспорт відтепер можна у Бершадському районі

Чтв, 20/04/2017 - 08:15

Чтв, 20/04/2017 - 08:00

Про внесення змін до порядку денного 10 сесії районної ради 7 скликання

Срд, 19/04/2017 - 17:15

Проведено спільне засідання постійних комісій

Срд, 19/04/2017 - 17:00

В роботі комісій взяв участь голова районної ради Бурлака Михайло Григорович.

Сторінки

Підписатися на Бершадська районна рада RSS