У М’якоході реалізується екологічний проект "Територіальна громада села М'якохід - без сміття"

Чтв, 19/10/2017 - 14:00

18 жовтня 2017 року голова районної ради Михайло Бурлака та перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Ольшевський в рамках виїзного прийому громадян відвідали М’якохідську територіальну громаду.

Завдяки участі у конкурсі обласних проектів, Красносілка матиме оновлений парк відпочинку

Срд, 18/10/2017 - 15:00

Голова районної ради Михайло Бурлака та перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Ольшевський відвідали Красносільську територіальну громаду та оглянули  сільський парк, де проводяться роботи по його облаштуванню. Залучення коштів на облаштування парку стало можливим, завдяки участі територіальної громади у обласному конкурсі проектів екологічного спрямування.

Засідання постійної комісії з питань соціального захисту населення і прав споживачів, зайнятості, роботи з ветеранами, охорони здоров’я, материнства і дитинства

Чтв, 19/10/2017 - 11:00

19 жовтня 2017 року в залі засідань районної ради під головуванням М’яснікова Василя Павловича відбулось засідання постійної комісії районної ради з питань соціального захисту населення і прав споживачів, зайнятості, роботи з ветеранами, охорони здоров’я, материнства і дитинства.

В роботі комісії взяв участь заступник голови районної ради Сергій Пересунько.

Засідання постійної комісії районної ради з питань агропромислового комплексу, реформування земельних відносин, охорони навколишнього середовища та благоустрою населених пунктів

Срд, 18/10/2017 - 14:00

18 жовтня 2017 року о 10.00 год. в залі засідань районної ради, під головуванням голови постійної комісії Кавуна Олександра Федоровича відбулось засідання постійної комісії з питань агропромислового комплексу, реформування земельних відносин, охорони навколишнього середовища та благоустрою населених пунктів щодо розгляду питань, які будуть внесені на чергову 14 сесію районної ради.

Змагання з міні-футболу

Срд, 18/10/2017 - 11:00

Днями на районному стадіоні «Колос»  відбувся районний турнір з міні-футболу між командами «Держслужбовець» і ДПРЧ -16 (пожежна частина), приурочений Дню захисника України. Турнір пройшов у цікавій, емоційній, безкомпромісній боротьбі і був  підтриманий уболівальниками.

Урочистості до Дня захисника України

Срд, 18/10/2017 - 10:00

Відповідно до Указу Президента України 14 жовтня український народ відзначає героїчне і величне свято – День Захисника України. 13 жовтня 2017 року в   районному Будинку культури відбулися урочистості та святковий концерт до ДняЗахисника України «Вітчизни доблесні сини». Під час урочистостей відублося   покладення  квітів до Меморіалу Славу загиблих у роки  Другої  Світової  війни, пам’ятних знаків воїнам – афганцям, Героям Небесної Сотні та  Меморіальних  знаків загиблим землякам – Герою України  Юрію Коваленку та В’ячеславу Дремлюху.

Пріоритет діяльності районної влади – створення комфортних умов в кожній школі Бершадського району

Срд, 18/10/2017 - 09:00

Безпека та здоров’я, комфортні умови для навчання  учнів та роботи педагогів – один із пріоритетних напрямків діяльності районної влади. Турбуючись про дітей влада піклується  про майбутнє нашої держави.

Спортивне свято відбулось у Бершаді

Втр, 17/10/2017 - 08:00

15 жовтня 2017 року на міському стадіоні м. Бершадь відбулось цікаве спортивне свято, присвячене Дню захисника України, Дню Українського козацтва,Покрові Пресвятої Богородиці,та з нагоди 50-річчя бершадського футболу.Підтримка фізкультурно-спортивного руху – одне з пріоритетних завдань, що ставить  перед собою нинішня влада.  Адже це сприяє національно-патріотичному та фізичному вихованню на користь здорового майбутнього.  Консолідація зусиль народного депутата Миколи Кучера, районної влади, підприємців та простих громадян Бершадщини,  дає значні результати  у розвитку фізичної культури і спорту в районі.

Втр, 17/10/2017 - 09:00

До уваги депутатів - членів постійної комісії районної ради з питань соціального захисту населення і прав споживачів, зайнятості, роботи з ветеранами, охорони здоров’я, материнства і дитинства 19 жовтня 2017 року о 8-30 годині в залі засідань районної ради (ІІ поверх) відбудеться засідання комісії з порядком денним:

Почесними грамотами обласної державної адміністрації та обласної ради нагороджено наших земляків - учасників АТО

Втр, 17/10/2017 - 08:45

Відповідно до розпорядження голови облдержадміністрації від 02 жовтня 2017 року №685 «Про відзначення на Вінниччині Дня захисника України», з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг Українського народу, сприяння дальшому зміцненню патріотичного духу у суспільстві, Почесними грамотами обласної державної адміністрації та обласної ради з врученням одноразової нецільової благодійної допомоги, нагороджено учасників АТО Бершадського району: Гаталая Миколу Петровича

Сторінки

Підписатися на Бершадська районна рада RSS