Про чергову 15 сесію районної ради 7 скликання

Птн, 22/12/2017 - 10:00

Головою Бершадської районної ради Бурлакою М.Г. видано розпорядження від 05 грудня 2017 року №59 «Про скликання 15 сесії районної ради 7 скликання», пленарне засідання якої провести 22 грудня поточного року о 10 годині в залі засідань комунальної організації Бершадська РДЮСШ «Ровесник».

На порядок денний внести питання:

Відкрито меморіальну дошку Герою України Юрію Коваленку у с. Флорино

Срд, 06/12/2017 - 15:00

6 грудня 2017 року, саме у день 26-річниці створення Збройних Сил України, відбулося урочисте відкриття меморіальної дошки Герою України Юрію Коваленку на фасаді Флоринської сільської ради.Також ім'ям Героя України, який народився у даному населеному пункті району, перейменовано центральну вулицю Чкалова села Флорино.

Представників органів місцевого самоврядування привітали з професійним святом

Срд, 06/12/2017 - 14:00

Сьогодні, 6 грудня, в приміщенні облдержадміністрації відбулися урочисті збори громадськості з нагоди відзначення Дня місцевого самоврядування.

7 грудня – День місцевого самоврядування

Срд, 06/12/2017 - 13:45

Шановні посадові особи та працівники місцевого самоврядування, голови територіальних громад, депутати рад всіх рівнів!
        Місцеве самоврядування – один з найважливіших елементів демократичного суспільства, сучасної європейської держави, гарантоване Конституцією та законами право територіальних громад самостійно вирішувати актуальні питання  місцевого значення.

Вітання керівництва району з нагоди 26- ї річниці Збройних Сил України

Срд, 06/12/2017 - 13:30

Шановні воїни, ветерани війни і Збройних Сил, учасники визвольних  дій  українського народу, учасники війни на Сході!
     Щиро вітаємо вас із Днем Збройних Сил України. Відзначаючи це свято, ми складаємо глибоку шану всім, хто боронив честь і свободу рідної землі, хто нині захищає Україну на Сході.

Відбулося засідання круглого столу з нагоди Міжнародного дня волонтера

Втр, 05/12/2017 - 10:00

5 грудня 2017 року з нагоди Міжнародного дня волонтера у залі засідань Бершадської районної ради відбулося засідання круглого столу за участю голови районної ради Михайла Бурлаки, першого заступника голови райдержадміністрації Володимира Ольшевського, голів сільських територіальних громад, директорів  навчальних закладів, установ та представників громадських організацій, які займаються волонтерською діяльністю.
    З історією виникнення волонтерства познайомила ведуча заходу, завідувач Бершадською районною бібліотекою Наталя Лева.

Відбулось спільне засідання постійних комісій районної ради з питань бюджету та економічних реформ та з питань регламенту, депутатської діяльності і етики, гласності, зміцнення законності і правопорядку та взаємодії з органами місцевого самоврядування

Срд, 06/12/2017 - 10:45

4 грудня  в залі засідань районної ради відбулось спільне засідання постійних комісій районної ради з питань бюджету та економічних реформ та  з питань регламенту, депутатської діяльності і етики, гласності, зміцнення законності і правопорядку та взаємодії з органами місцевого самоврядування .
    В роботі комісії взяли участь голова районної ради Михайло Бурлака, голова райдержадміністрації Іван Стефанцов.
    На порядок денний засідання комісій було винесено 11 питань.

З нагоди Дня місцевого самоврядування відбулися урочисті заходи

Втр, 05/12/2017 - 15:15

7 грудня Україна відзначатиме День місцевого самоврядування. Це свято, до якого причетні люди, котрі трудяться на нелегкій, відповідальній самоврядній ниві - голови рад, депутати різних рівнів, працівники виконавчих апаратів місцевих рад, ті, хто своєю працею сприяв і сприяє утвердженню в українському суспільстві принципів народовладдя і демократії. З нагоди свята у Бершадському районі відбувся урочистий захід.

Сторінки

Підписатися на Бершадська районна рада RSS