Представники влади району долучилися до щорічної акції «Майбутнє лісу - у твоїх руках»

Срд, 18/04/2018 - 13:15

Голова районної ради Михайло Бурлака та перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Ольшевський разом із працівниками райдержадміністрації, районної ради та управління соціальної і молодіжної політики долучилися до Всеукраїнської щорічної акції «Майбутнє лісу -у твоїх руках».
    З 21 березня 2018 року, у Міжнародний день лісів, в Україні стартувала щорічна акція Державного агентства лісових ресурсів «Майбутнє лісу - у твоїх руках». Вона триватиме  до 23 квітня.

Про державні програми підтримки сільгоспвиробників

Срд, 18/04/2018 - 08:45

Пропонуємо до уваги жителів району інформаційні матеріали щодо державних програм підтримки сільгоспвиробників:

1. Сайт, присвячений підтримці сільськогосподарських виробників -http://dotacii.minagro.gov.ua/ua

2. Відеоролики, які у доступній формі показують необхідні кроки для отримання держпідтримки сільгоспвиробниками. А саме:

На XV обласний конкурс проектів розвитку територіальних громад зареєстровано 734 проекти

Срд, 18/04/2018 - 08:30

30 березня 2018 року закінчився термін подання проектів до Дирекції конкурсу - Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку облдержадміністрації.

У Конкурсі брали участь проекти, розроблені та подані органами місцевого самоврядування, органами місцевого самоврядування об’єднаних територіальних громад та районні ради Вінницької області:

5 завдань громадам від МОЗ

Втр, 17/04/2018 - 14:45

Ті, хто виконають їх першими, отримають “значний пакет допомоги від спеціально створеного Міжнародного офісу партнерів”. Про це говорили під час розширеної урядової наради у Вінниці.

Моніторинг законодавства станом на 16 квітня 2018р.

Втр, 17/04/2018 - 14:45

До Вашої уваги  Моніторинг законодавства станом на 16 квітня 2018р.

ЗАВАНТАЖИТИ: Моніторинг 16 квітня 2018

Пон, 16/04/2018 - 15:30

До уваги депутатів - членів постійної комісії районної ради з питань промисловості, регулювання комунальної власності та приватизації 20 квітня 2018 року о 9-40 годині в залі засідань районної ради (ІІ поверх) відбудеться засідання комісії з порядком денним:

Пон, 16/04/2018 - 07:45

Відповідно до Положення про премію «Таланти Бершадщини», затвердженого рішенням 11 сесії 7 скликання Бершадської районної ради від 10 червня 2017 року «Таланти Бершадщини», комісією з питань присудження премії здійснюється прийом документів. Подання на розгляд комісії надсилаються до 30 квітня 2018 року.

Держава забезпечує суттєву підтримку аграрного сектору економіки

Птн, 13/04/2018 - 15:30

13 квітня 2018 року голова районної ради Михайло Бурлака прийняв участь у  виїзному семінарі для керівників місцевого самоврядування та агроформувань  району, проведений Департаментом агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів  за сприяння Народного депутата України Миколи Кучера щодо реалізації державних програм підтримки аграрного сектору.

"Первинка" Бершадщини проводить підписання декларацій з пацієнтами

Птн, 13/04/2018 - 11:00

Лікарі КУ «Бершадський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» підписують декларації з пацієнтами, які вже обрали собі сімейного лікаря. Для проведення кампанії «Обери свого лікаря» у нашому районі медична інформаційна система – МедЕйр - закуплена для всіх робочих  місць. Кількість лікарів первинного рівня  надання медичної допомоги, які практикують в районі: лікарів ЗПСМ – 20, лікарів-педіатрів – 2, лікар -терапевт – 1.

Виступ Президента України на відкритті 11-го Київського Безпекового Форуму

Птн, 13/04/2018 - 11:00

Шановні панове Прем'єр-міністри!
                     Шановні і дорогі іноземні гості!
                       Шановні пані та панове,
    Для мене велика приємність і велика честь відкрити 11-ий Київський Безпековий Форум.

Сторінки

Підписатися на Бершадська районна рада RSS