08 жовтня - День юриста

Втр, 08/10/2019 - 10:15

Шановні юристи Бершадщини!

Сердечно вітаємо вас із професійним святом! День юриста –  свято знавців права та служителів закону.

Своєю багатогранною діяльністю, яка за роки незалежності набула нового змісту, ви активно сприяєте руху України по шляху побудови демократичної держави європейського типу, найбільшою цінністю якої є верховенство права, утвердження і забезпечення прав і свобод людини.

Ви допомагаєте людям, даруєте впевненість в чесність і справедливість. Нехай у вас завжди буде  віра у свою справу та надія, які допомагають не звертати зі шляху і добиватися перемоги навіть у найскладніших справах.

Бажаємо вам плідної роботи та подальших успіхів у зміцненні законності і правопорядку, міцного здоров’я, особистого щастя, родинного добробуту на довгі роки!

Голова районної ради            Перший заступник голови райдержадміністрації

Михайло Бурлака                   Володимир Ольшевський