09 листопада – Всеукраїнський день працівників культури та майстрів народного мистецтва

Птн, 08/11/2019 - 11:45

Шановні працівники культури та майстри народного мистецтва!

Найщиріші вітання та побажання з нагоди професійного свята!  Кожен з вас натхненно і талановито відроджує духовні скарби нашого краю, дбає про культурний розвиток  держави, займається народною творчістю. Культура робить людину особистістю, вона формує спільність у громадах, робить нас неповторними, несхожими на інших.

Тож прийміть щиру вдячність за ваші талант, ентузіазм, творче натхнення , за сумлінне служіння благородній справі збереження і розвитку української культури. Нехай професійне  свято подарує вам душевну злагоду, натхнення в роботі, творчу наснагу, креативні ідеї.

Здоров’я, миру, процвітання.  Нехай здійсняться ваші плани, надії і мрії, а кожен день буде світлим і сонячним, дарує радість творчих і життєвих перемог.

Голова районної ради                                     Перший заступник голови райдержадміністрації
Михайло Бурлака                                                    Володимир Ольшевський