10 липня в залі РДЮСШ «Ровесник» відбулося пленарне засідання двадцятої сесії районної ради 7 скликання

Срд, 11/07/2018 - 10:00

   10 липня в залі РДЮСШ «Ровесник» відбулося пленарне засідання двадцятої сесії районної ради 7 скликання,  на яке запрошувались міський і сільські голови, голови ОТГ, начальники управлінь, відділів, служб райдержадміністрації, керівники районних підрозділів міністерств і відомств України, промислових і сільськогосподарських підприємств, районних установ, організацій, працівники виконавчого апарату районної ради, представники політичних партій і громадських організацій та засобів масової інформації.

   Також в сесійній залі був присутній голова постійної комісії обласної ради з питань бюджету, фінансів та обласних програм Мазур Геннадій Федорович, який виступив перед присутніми з інформацією про стан виконання обласного та районних  бюджетів, а також про фінансування переможців 15-го обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад вінницької області.

   Перед  початком пленарної частини  Михайло Бурлака запропонував присутнім народним обранцям та запрошеним хвилиною мовчання вшанувати пам'ять загиблих воїнів та цивільних громадян, які   відстоювали цілісність та незалежність нашої держави.

   Після того, як депутати прийняли порядок денний сесії за основу, голова районної ради довів до відома присутніх, що  членами президії   рекомендовано внести зміни до порядку денного шляхом виключення питання «Про затвердження  технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок сільськогосподарського призначення, що перебувають у власності гр. Кисіля Віталія Анатолійовича для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Джулинської сільської ради Бершадського району Вінницької  області». Також за ініціюванням голови райдержадміністрації Івана Стефанцова депутатам запропоновано включити до порядку денного питання  «Про реорганізацію Березівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів у Березівську загальноосвітню школу І ступеня» та «Про реорганізацію Кидрасівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів у Кидрасівську загальноосвітню школу І ступеня». З роз’ясненнями важливості вирішення цього питання виступила начальник відділу освіти, фізичної культури і спорту Оксана Тартачна, яка детально роз’яснила депутатам  необхідність проведення реорганізації, причому на сьогодні цього вимагають не лише фінансові проблеми, а насамперед якість освітнього процесу. За результатами голосування питання про технічну документацію виключено з порядку денного, а питання про реорганізацію шкіл не внесені на розгляд сесії.     

   Перейшовши до розгляду питань порядку денного, депутати  заслухали інформацію начальника управління агропромислового та економічного розвитку Бершадської районної державної адміністрації Світлани Цимбалюк «Про хід виконання рішення 7 сесії районної ради від 11 жовтня 2016 року «Про програму поводження з твердими побутовими відходами в Бершадському районі на 2016 -2018 роки». Світлана Федорівна в своїй доповіді охарактеризувала якість та рівень виконання визначених в програмі завдань та пріоритетів, а також вказала на проблемні питання, невикористані резерви, а також шляхи досягнення поставлених цілей.

   Сесія внесла також зміни до ряду районних програм:  «Розвитку культури та духовного відродження на період до 2020 року»,  «Реалізації Конвенції ООН про права дитини на період 2016-2020 роки,  «Збереження здоров’я громадян – жителів Бершадського району – запорука сталого економічного розвитку району на 2016-2020 роки», «Інформатизації «Електронна Бершадщина» на 2017– 2020 роки»

   Далі депутати підтримали проект рішення про надання дозволу на поселення у відділення стаціонарного догляду територіального центру соціального обслуговування Бершадського району,  а також погодили внесення змін до положення про даний заклад.

   Впродовж пленарної частини сесії депутати розглянули та ухвалили і інші  важливі питання комунальної власності: Про реорганізацію  Бершадської окружної лікарні інтенсивного лікування в комунальне некомерційне підприємство «Бершадська окружна лікарня інтенсивного лікування», Про затвердження статуту та передавального акту комунального некомерційного підприємства «Бершадський  центр первинної медико-санітарної допомоги», Про передачу приміщення з балансу КУ «Бершадський РЦ ПМСД» на баланс Бершадської ОЛІЛ, Про списання медобладнання, Про безоплатну передачу в комунальну власність Джулинської об’єднаної територіальної громади частини майна КО «Бершадська РДЮСШ «Ровесник», Про припинення юридичної особи – комунальне підприємство «Бершадське районне архітектурне бюро», Про встановлення пільгової орендної плати за договором оренди з Головним управлінням Держгеокадастру у Вінницькій області.

   З – поміж інших питань на сесії Бершадської районної ради депутати погодили призначення керівників комунальних закладів району. Зокрема, народні обранці одностайно підтримали кандидатуру Загарій Людмили Григорівни на посаду директора КУ «Бершадський інклюзивно-ресурсний центр» та кандидатуру Кравець Людмили Анатоліївни на посаду директора Шляхівської ЗОШ I-III ступенів імені Героя Соціалістичної Праці Кузика Григорія Йосиповича.

   Також Оксана Тартачна – начальник відділу освіти, фізичної культури та спорту райдержадміністрації озвучила проект рішення Про затвердження положення про конкурс на посаду керівників закладів загальної середньої освіти, що належать до об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Бершадського району, який за результатами голосування був підтриманий депутатами.

   Під час засідання сесії пройшло обговорення та ухвалення питань по  затвердженню технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок.

   На  завершення своєї роботи депутатський корпус  розглянув блок бюджетних питань, серед яких затвердження звіту про виконання районного бюджету за І квартал 2018 року, а також  зміни до бюджету на 2018 рік.

   Відповідно до чинного законодавства усі рішення районної ради та результати поіменного голосування депутатів розміщені на офіційному веб-сайті районної ради  у розділі «Діяльність районної ради».

   Робота сесії тривала понад три години. Пленарне засідання відбувалось у діловому  та конструктивному руслі.