12 бершадчан беруть участь в обласному конкурсі "Людина року"

Чтв, 03/08/2017 - 07:30

31 липня обласна Рада завершила прийом документів на обласний конкурс «Людина року-2017» від 59-ти місцевих органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, трудових колективів, профспілок, громадських об’єднань, осередків політичних партій. Всього для участі у цьогорічному конкурсі зареєстровано 114 учасників. Усі вони мають визначні особисті заслуги і вагомі професійні здобутки та претендують на перемогу у 25 номінаціях: „Архітектор”, „Регіональний лідер”, „Громадський діяч”, „Депутат”, „Державний службовець”, „Діяч культури та мистецтва”, „Діяч науки”, „Жінка”, „Журналіст”, „Міський голова, голова районної ради”, „Митець”, „Посадова особа місцевого самоврядування”, „Працівник освіти”, „Працівник охорони здоров’я”, „Працівник сільського господарства”, „Працівник соціального захисту”, „Працівник сфери обслуговування”, „Підприємець”, „Промисловець”, „Роботодавець”, „Сільський, селищний голова”, „Сільськогосподарський товаровиробник приватного сектора”, „Спортсмен”, „Юний митець”, „Юний спортсмен”.

Найбільше подань зареєстровано на номінацію  „Працівник охорони здоров’я” – 11, та по 10 номінантів на відзнаку „Громадський діяч” і „Працівник освіти”.

Найбільш активним  виявилась Бершадська райдержадміністрація та районна рада, які зробила 12 подань; Калинівська РДА та райрада і виконком Вінницької міської ради, які подали по 10 заявок.

Нагадаємо, що минулого року було подано 110 заявок для участі у конкурсі.

Засідання конкурсної комісії з визначення переможців конкурсу «Людина року -2017» відбудеться 3 серпня о 14.00 год в селекторній залі (вул. Соборна, 70, 2-й поверх).

Зі складом конкурсної комісії можна ознайомитись за посиланням http://www.vinrada.gov.ua/sklad-konkursnoi-komisii.htm

СПИСОК претендентів на звання ЛЮДИНА РОКУ-2017 0.23 MB, 02.08.2017