14 березня - день визволення Бершадщини від нацистських загарбників

Чтв, 14/03/2019 - 13:00

Дорогі ветерани Другої світової війни! Шановні бершадці!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди визволення нашого району від нацистських окупантів! 75 років тому на нашу землю прийшов довгожданний мир, за який наші діди та прадіди заплатили найвищу ціну.

Сьогодні ми віддаємо данину поваги тим, хто героїчно зі зброєю в руках боронив рідну землю, та самовідданно працюва в у тилу, вшановуємо память тих, хто загинув , визволяючи Бершадщину від нацистів. Важко знайти слова, якими можна було б передати всю вдячність за ваш безсмертний подвиг. Ми у вічному боргу перед вами за обірвану війною юність, за зразки мужності, силу духу, самопожертву, які ви виявили в боях за рідну землю. Саме на вашому подвигу виховувалось покоління сучасних патріотів, які зі зброєю в руках захищають незалежність нашої держави.

Шановні ветерани! Низько вклоняємось вам за мир і свободу. Кожен із вас - це жива історія України, приклад мужності та патріотизму. Ми пишаємось вами і памятаємо всіх хто захищав нашу землю.

Нинішні захисники України стали гідними спадкоємцями слави воїнів-визволителів. Тож бажаємо захисникам України, вашим родинам та всім жителям району здоровя, добробуту, тепла і затишку, оптимізму і здійснення найзаповітніших мрій.

Нехай квітне і розвивається наша рідна бершадська земля, а життя кожної родини буде наповнене миром, радістю, благополуччям і впевненістю у завтрашньому дні!

Голова районної ради                 Голова райдержадміністрації
Михайло Бурлака                         Іван Стефанцов