14 грудня –День вшанування учасників ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС

Птн, 13/12/2019 - 13:15

Шановні учасники ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС!

Прийміть найщирішу вдячність за самопожертву, мужність, героїзм, сміливість у боротьбі з ядерною стихією, яка сколихнула світ. Саме завдяки вам, приборкане смертоносне лихо і збережено життя та здоров’я людей.

Минають роки, але  у серцях українців і досі звучить відлуння тих трагічних подій. Аварія на Чорнобильській АЕС стала справжньою національною трагедією, наслідки якої ми відчуваємо й досі. Масштаби лиха та важкість наслідків стали найтяжчими в історії нашої планети. Героїзм ліквідаторів врятував мільйони життів, врятував світ.  Ціною свого життя і здоров’я, під великими дозами опромінення вони  зупинили невидимого і дуже підступного ворога. . На жаль, не всі вийшли з того пекла живими, багатьох не стало згодом. Ми в неоплатному боргу перед героями-чорнобильцями, які захистили теперішні й прийдешні покоління від радіаційного лиха. Схиляємо голови в пошані перед кожним, чиє життя та здоров’я забрав невидимий ворог – смертоносне радіоактивне випромінювання.

Шановні ліквідатори! Ви є справжнім прикладом патріотизму, мужності та самовідданості. Від щирого серця бажаємо вам міцного здоров’я, сімейного затишку, оптимізму, добробуту та благополуччя!

Голова районної ради                                                 Перший заступник голови райдержадміністрації

Михайло   Бурлака                                                      Володимир Ольшевський