15 травня – Міжнародний день сім’ї

Срд, 15/05/2019 - 09:15

Шановні жителі Бершадського району!

Прийміть найщиріші вітання з Міжнародним днем сім’ї!

Сім’я – це життєдайний осередок, що плекає найвищу цінність людства – дітей, цвіт нації, майбутнє народу. Сім’я є невичерпним джерелом любові та тепла, міцним підґрунтям, на якому будується будь-яке цивілізоване суспільство.

Родина є найпершим ціннісним орієнтиром та головним дороговказом на нашому життєвому шляху. Вона формує особистість, змалечку знайомить із поняттями добра і зла, вчить довіряти, розуміти і прощати.

У всі часи повага і любов до батьків, подружня вірність були основою моралі українського народу, його головними суспільними цінностями. Ця одвічна істина й надалі має бути основою родинного виховання, могутнім чинником зміцнення духовності нації.

Бажаємо вам, дорогі бершадці, міцного здоров’я, миру, злагоди та добробуту! Нехай ваші домівки завжди будуть зігріті теплом любові, щирості та взаєморозуміння!

Голова Бершадської районної ради                           Голова райдержадміністрації

Михайло Бурлака                                                        Іван Стефанцов