17 березня – День працівників житлово – комунального господарства і побутового обслуговування населення

Птн, 15/03/2019 - 14:30

Шановні працівники житлово-комунального господарства і побутового обслуговування!

Щиро вітаємо вас з професійним святом!

Ви обрали нелегку, але дуже важливу роботу – забезпечення комфортних умов для проживання людей.Ваша праця нелегка, часто невдячна, але надзвичайно потрібна людям. Благополуччя кожного будинку, кожної родини багато в чому залежить від надійності надання послуг, від професіоналізму і відповідальності людей, що працюють у цій сфері. На ваших плечах лежить величезна відповідальність за забезпечення нормальної життєдіяльності міста.

Бажаємо вам міцного здоров’я, щастя, благополуччя і успіхів в нелегкій, але потрібній людям справі! Добробуту і достатку, впевненості в завтрашньому дні, злагоди, мирного неба та всіляких гараздів!

Голова районної ради                  Голова райдержадміністрації

Михайло Бурлака                        Іван Стефанцов