19 грудня- День Святого Миколая

Чтв, 19/12/2019 - 10:00

Шановні жителі Бершадщини!

Щиро вітаємо вас із Днем Святого Миколая – одним із найсвітліших і найрадісніших християнських свят,   святом радості та щедрих подарунків.

В День Святого Миколая бажаємо щастя і доброї дороги до успіху, здійснення заповітних бажань і щирих сподівань, неймовірної удачі, міцного здоров’я і домашнього затишку.

Нехай цей прекрасний день принесе до кожної оселі  світло,тепло,надію і приємні несподіванки. Адже щороку цього дня кожен  очікує на маленьке диво, звершити яке під силу лише Святому Миколаю. Бажаємо знайти під подушкою найприємніший сюрприз. Хай у зимові морози зігріває вас щирість та доброта, а Святий Миколай здійснить усі ваші мрії!

Миру  і добра, достатку, щастя, злагоди, благополуччя,  душевного родинного затишку, світлої радості та веселого свята! Нехай Святий Миколай освятить і благословить на добрі справи.

Голова районної ради                                                 Перший заступник голови райдержадміністрації

Михайло   Бурлака                                                    Володимир Ольшевський