20 лютого-День Гепроїв Небесної Сотні

Втр, 20/02/2018 - 08:30

Лютий 2014 року закарбувався в історичній пам’яті нашого народу назавжди. Вся Україна і весь світ стали свідками холодної жорстокості і щирого, чистого, світлого, відчайдушного патріотизму.
      Ті події сколихнули весь світ, не залишили байдужою жодної душі,  назавжди змінили країну і кожного українця. Роки  важких втрат, болю і випробувань залишили в минулому мирне розмірене життя.

Шановні бершадчани!

НЕБЕСНА СОТНЯ - так назвали Героїв Революції Гідності в Україні зими 2013-2014 років, котрі віддали свої життя заради кращого майбутнього для рідної країни.
     Спомин про Героїв Небесної сотні це не привід для виступів і політичних диспутів - це кривава жертва мирних людей, принесена заради щастя та добробуту майбутніх  поколінь. Тож схилимо в скорботі голови перед пам’яттю людей різного віку, яких було вбито у мирний, цивілізований час ХХІ століття. Ми у вічному боргу перед їх світлою  пам’яттю.
    Кожен з Небесної сотні, як і ми з вами мали свою сім`ю, батьків, друзів, захоплення, свої симпатії і свої невідкладні справи. Але поклик їхньої душі саме в цей час призвав їх до боротьби за вільну, демократичну, чесну Україну.
    Хай пам'ять всіх невинно убитих згуртує нас, живих, дасть нам силу та волю, мудрість і наснагу для зміцнення власної держави на власній землі.

Голова районної ради                                           Голова райдержадміністрації

Михайло Бурлака                                                  Іван Стефанцов