21 вересня – День фармацевтичного працівника

Птн, 20/09/2019 - 15:30

Шановні фармацевти, провізори, працівники аптечних закладів району!

Щиро вітаємо вас з професійним святом – Днем фармацевтичного працівника.

Важливою і значущою є ваша повсякденна, гуманна місія – забезпечувати людей ліками. Ваша відданість благородній справі, глибокі знання і фаховий досвід поєднуються з духовністю, милосердям та щирим співчуттям до людей. Ваш професіоналізм, вміння знаходити оптимальні рішення повертають людям здоров’я, додають впевненості у власних силах та віри в життя.

Робота фармацевта - важлива складова лікувального процесу, оскільки саме від фармацевтів багато в чому залежить отримання пацієнтом якісних та ефективних лікарських препаратів.

Зичимо вам усіляких гараздів, здійснення заповітних мрій, оптимізму, нових звершень і нових перемог. Нехай щастям і любов’ю наповнюється кожен день вашого життя, а діяльність на благо людей приносить задоволення і радість.

Голова районної ради                    Перший заступник голови райдержадміністрації

Михайло Бурлака                           Володимир Ольшевський