22 січня -День Соборності України

Срд, 22/01/2020 - 08:15

Шановні жителі Бершадщини!

Прийміть щирі вітання з нагоди Дня Соборності України!

Саме цього дня  проголошено Акт Злуки Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки, який увійшов в історію українського народу як свято національної єдності, символ об’єднання України. День Соборності  стверджує нерозривний зв’язок між усіма поколіннями борців за  волю і незалежність України, демонструючи перед усім світом неподільність української землі і непохитність та монолітність української нації.

Сьогодні перед нашою державою постали нові виклики - війна на  Сході України, окупація наших земель, але українські воїни мужньо відстоюють територіальну цілісність, свободу і незалежність. Українські патріоти, ціною власного життя захищають унітарну державу Україна. Серед цих героїв багато наших земляків.

Бажаємо, щоб всі ми вистояли та  збудували свою Соборну Державу. Щоб вороги не зазіхали на наші кордони, щоб весь світ знав та поважав українців за їх волю, чесність та справедливість, за професійність та працьовитість, за силу та незламність! Щоб ми усі жили в гармонії з природою та один з одним, щоб побудували дійсно найкращу в світі країну, в якій українці жили б щасливо та були впевненні у майбутньому своїх дітей.

В єдності – наша сила! Миру вам і Божої Благодаті! Слава Україні!

Голова районної ради                          Перший заступник голови райдержадміністрації

Михайло Бурлака                                 Володимир Ольшевський