24 серпня з нагоди Дня незалежності України відбувся молодіжний велозаїзд «Молодь єднає Україну!»

Пон, 28/08/2017 - 09:00

У велопробігу  взяли  участь дорослі, молодь, школярі та діти.Захід стартував із Площі Героїв України, де голова райдержадміністрації Іван Стефанцов та заступник голови голови районної ради Сергій Пересунько привітали присутніх з Днем  незалежності та побажав здоров’я, нових досягнень та звершень на благо Бершадщини та України.

Вони наголошували, що незалежність України дає можливість кожному з нас стати справжнім господарем своєї землі.

«Сьогодні ми є свідками великих перетворень, що відбуваються в нашій країні. Ви – майбутнє України, - наголошував очільник району.  То ж своїми знаннями, працею, здобутками підносьте її культуру, своїми досягненнями славте її. Шануймо себе і свою гідність, і шановані будемо іншими».

З найкращими побажаннями звернувся до учасників заходу заступник голови районної ради Сергій Пересунько. Він закликав молодь бути гідними своїх предків, берегти волю і незалежність України, поважати свій народ і його мелодійну мову.

Перед заїздом головним спеціалістом відділу освіти, фізичної культури та спорту райдержадміністрації Сергієм Сировцем проведено інструктаж та оголошено маршрут руху, який пролягав із площі Героїв України – вул. Миколаєнка – вул. Ю.Коваленка – вул. Ярослава Мудрого – вул. М. Холодівського – вул. – Шевченка – вул. Шкільна – стадіон «Колос»

Під час проведення велопробігу підтримувалася  святкова атмосфера, звучала українська  музика, марші. Учнями Бершадської ЗОШ І – ІІІст. №1 виконано  тематичний флеш – моб «Ми – діти твої, Україно!»

Відділ організаційної роботи, інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації