29 серпня минає 3 роки із дня загибелі В’ячеслава Дремлюха

Втр, 29/08/2017 - 16:00

Голова районної ради Михайло Бурлака, голова райдержадміністрації Іван Стефанцов та Бершадський міський голова Михайло Кольченко вшанували пам'ять загиблого ровесника незалежності та поклали квіти на могилі.

В’ячеслав Дремлюх - ровесник незалежності, молодий хлопець, який понад усе, любив життя .У важку для країни годину, став на її захист, не вагаючись, і віддав за свободу та незалежність України найцінніше -  своє молоде життя.

Загинув  під час проведення антитерористичної операції на Сході країни під м. Іловайськом.

Райдержадміністрація, районна рада, жителі району згадують свого земляка, вшановують і пам’ятають його подвиг. Герої не вмирають!

Відділ організаційної роботи, інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації