Срд, 30/08/2017 - 11:30

29 серпня відбулося пленарне засідання тринадцятої сесії районної ради 7 скликання. На пленарне засідання запрошувались депутати обласної ради (за окремим списком), голова та заступники голови райдержадміністрації, керівник місцевої прокуратури, голова суду, начальник районного відділу поліції, військовий комісар, оперуповноважений міжрайонного відділення Служби безпеки України, міський і сільські голови, начальники управлінь, відділів, служб райдержадміністрації, керівники районних підрозділів міністерств і відомств України, промислових і сільськогосподарських підприємств, районних установ, організацій, працівники виконавчого апарату районної ради, представники політичних партій і громадських організацій та засобів масової інформації.

Також в сесійній залі був присутній голова постійної комісії обласної ради з питань бюджету, фінансів та обласних програм Мазур Геннадій Федорович.

На початку роботи сесії, головуючий Михайло Бурлака повідомив присутнім, що 29 серпня минає 3 роки з дня смерті жителя м. Бершадь Дремлюха В’ячеслава Анатолійовича, який загинув під час проведення антитерористичної операції на Сході країни під м. Іловайськом. Пам’ять про В’ячеслава Дремлюха та загиблих наших земляків - бершадчан, українських військовослужбовців та цивільних громадян України, які відстоювали цілісність та незалежність нашої країни всі присутні в сесійній залі  вшанували хвилиною мовчання.

Також Михайло Григорович представив Нікітчука Степана Степановича, який відповідно до наказу начальника Управління Служби Безпеки України у Вінницькій області від 27 липня 2017 року призначений оперуповноваженим Гайсинського міжрайонного відділу Служби Безпеки України.

На початку роботи сесії для інформації «Про стан законності, заходи щодо її зміцнення та результати діяльності місцевої прокуратури на території Бершадського району» Михайло Бурлака до слова запросив керівника Бершадської місцевої прокуратури, радника юстиції - Гирбу Володимира Михайловича.

Затвердивши порядок денний 13 сесії з 12 питань, депутати розпочали роботу з заслуховування першого питання порядку денного «Про районну програму інформатизації «Електронна Бершадщина»,  ініціатором та розробником якого являється райдержадміністрація.  З даного питання інформувала керівник апарату райдержадміністрації Гресько Тетяна Миколаївна.

З  метою розв’язання найважливіших проблем розвитку району та окремих галузей економіки, забезпечення ефективного використання фінансових, матеріально-технічних та інших ресурсів, депутатами прийнято ряд змін до районних програм, а саме: Про внесення змін та доповнень до рішення 41 сесії районної ради 6 скликання від 16.10.2015 «Про районну програму «Соціальний захист та соціальне забезпечення населення на період 2016-2020 роки», «Про внесення змін до районної програми військово-патріотичного виховання, підготовки молоді до військової служби, рекламування та пропагування військової служби за контрактом у Збройних Силах України на 2017-2021 роки»,  «Про внесення змін до рішення 8 сесії районної ради 7 скликання від 16.12.2016 року «Про районний бюджет на 2017 рік» , «Про внесення змін до рішення 8 сесії районної ради 7 скликання від 16.12.2016 року “Про районний бюджет на 2017 рік” згідно розпоряджень голови райдержадміністрації .

Пожвавлено в залі пленарного засідання сприйнялась інформація начальника відділу освіти, фізичної культури та спорту Оксани Тартачної з кадрових питань. Майже одностайно депутати підтримали  кандидатури Дмитра Сокура, Івана Кустрича та Василя Сторожука на призначення директорами відповідно Бирлівської, Устянської та Лісниченської загальноосвітніх шкіл району.

Також депутати  затвердили технічну документацію з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, що знаходяться в оренді ПрАТ «Зернопродукт МХП» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Бирлівської сільської ради Бершадського району Вінницької області.

Розглянувши звернення райдержадміністрації і відділу освіти райдержадміністрації, зваживши всі «за» і «проти»  депутати районної ради підтримали проект рішення "Про реорганізацію навчально-виховного комплексу «Загальноосвітній навчальний заклад І ступеня-дошкільний навчальний заклад»  с.Вовчок Бершадського району Вінницької області в дошкільний навчальний заклад «Дзвіночок» с.Вовчок.

За результатами розгляду усіх питань, які виносилися на розгляд тринадцятої сесії Бершадської районної ради, прийнято відповідні рішення.