3 грудня Міжнародний день інвалідів

Втр, 03/12/2019 - 08:15

Шановні бершадчани!

Відзначаючи щороку 3 грудня Міжнародний день інвалідів, прогресивне людство засвідчує цим, що громадяни з обмеженими фізичними можливостями потребують особливої уваги. Для них мають бути створені такі умови, які дадуть змогу відчувати себе рівними серед рівних. Адже саме ставлення до інвалідів визначає ступінь цивілізованості суспільства.

Переймаючись буденними проблемами, ми повинні замислитися над непростою долею людей з вадами здоров’я і не тільки цього дня, а й протягом всього року, не забувати про те, що поруч з нами живуть люди з інвалідністю, і вони потребують допомоги та уваги. Тож  бажаємо вам витримки, мужності, оптимізму, віри та щастя і достатку у ваших оселях.

Висловлюємо щиру вдячність усім жителям району, які активно долучилися до благородної справи, зробивши і свій посильний внесок у поліпшення матеріального становища тих, хто цього вкрай потребує.

Щиро зичимо вам та вашим родинам доброго здоров’я, життєвого оптимізму, добробуту і великого людського щастя.

З повагою,

Голова районної ради                                    Перший заступник голови райдержадміністрації

Михайло Бурлака                                          Володимир Ольшевський