3 серпня відбулось засідання постійної комісії з питань освіти, культури, роботи з молоддю та духовного відродження

Чтв, 03/08/2017 - 14:30

Сьогодні, 3 серпня депутати Бершадської районної ради – члени постійної комісії з питань освіти, культури, роботи з молоддю та духовного відродження зібрались на своє чергове засідання для розгляду питань, які пропонуються  до порядку денного тринадцятої сесії районної ради та  відносяться до компетенції комісії. Керівники району – голова районної ради Михайло Бурлака та голова райдержадміністрації Іван Стефанцов прибули на засідання дорадчого органу ради.

Серед запрошених були, як посадові особи райдержадміністрації, які представляють освітню  сферу  та галузь культури, так і  представники громадських організацій.

Розпочавши роботу засідання, депутати  заслухали інформації про  хід виконання та ефективність реалізації заходів районних довгострокових програм в галузі освіти та культури, термін яких закінчується в 2017 році.        За результатами обговорень члени постійної комісії прийняли рішення про доцільність прийняття їх на наступний період та рекомендували керівникам відповідних структурних  підрозділів відповідно до порядку формування районних програм, затвердженого рішенням 12 сесії районної ради 7 скликання від 18 липня 2017 року розробити дані програми та внести її на розгляд чергової сесії районної ради 7 скликання.

Також на засіданні постійної комісії було розглянуто питання «Про організацію дозвілля та відпочинку молоді». Заслухавши інформацію директора районного будинку культури Олександра Гаврилюка з даного питання, з метою належної організації дозвілля і відпочинку молоді, членами постійної комісії було рекомендовано відділу культури та туризму РДА активізувати роботу в даному напрямку, розробивши заходи з метою їх реалізації.

Розглянувши клопотання ГО «Бумеранг» «Про надання пільгової оренди приміщення малої зали у районному будинку культури для створення Арт – простору «Skyline», депутати підтримали пропозицію рекомендувати відділу культури та туризму РДА підготувати проект рішення з даного питання з послідуючим розглядом його на  постійній комісії з питань промисловості, регулювання комунальної власності та приватизації.

З – поміж інших питань порядку денного члени постійної комісії розглянули і кадрові питання. Депутати одностайно підтримали кандидатури, запропоновані відділом освіти, фізичної культури та спорту на призначення директорів загальноосвітніх шкіл району, а саме: Кустрича Івана Миколайовича – директором Устянської ЗОШ, Сокура Дмитра Михайловича – директором Бирлівської ЗОШ та Сторожука Василя Михайловича – директором Лісниченської ЗОШ.

І на завершення роботи комісії депутатами вирішено внести на розгляд чергової сесії районної ради питання реорганізації Вовчоцького загальноосвітнього навчального закладу  I ст.