5 грудня – День працівників статистики

Срд, 05/12/2018 - 13:00

Шановні працівники статистики!

Щиро вітаємо вас з професійним святом!

Національна статистика відіграє важливу роль у розбудові нашої державності і громадянського суспільства. Без неї неможливе ефективне управління економікою та іншими сферами суспільного життя.

На нинішньому етапі суспільних перетворень статистика має забезпечувати об'єктивну, прозору оцінку результатів економічного і соціального розвитку країни, задовольняти потреби держави і громадськості в інформації, що допомагала б впливати на темпи і масштаби змін, вносити в разі потреби необхідні корективи у свої дії. Активна інтеграція України у європейський і світовий простір вимагає якнайповнішого запровадження у статистичну практику загальноприйнятих міжнародних норм, перш за все стандартів Євросоюзу.

Ми цінуємо ваш професіоналізм, відданість обраній справі, сумлінну працю і переконані, що працівники органів державної статистики, фахівці статистичних служб інших міністерств і відомств, підприємств, установ і організацій, науковці зроблять усе можливе, щоб статистика завжди була на рівні вимог часу, відповідала потребам розвитку нації.

Успіхів вам у праці на благо і процвітання України.

Голова районної ради                             Голова райдержадміністрації

Михайло Бурлака                                    Іван Стефанцов