59-а мотопіхотна бригада повернулась із зони проведення АТО на місце постійної дислокації

Птн, 02/02/2018 - 10:15

Делегація бершадців у складі першого заступника голови райдержадміністрації Володимира Ольшевського, заступника голови районної ради Сергія Пересунька, голів сільських територіальних громад взяла участь у зустрічі військовослужбовців 59-ої мотопіхотної  бригади, яка прибула у м.Гайсин із зони бойових дій на сході України. У складі цієї бригади служать наші земляки із сіл Флорино, Сумівка, Шляхова  та   Осіївки

Ініціатором зустрічі виступив народний депутат України Микола Кучер, який систематично опікується цією бригадою, допомагає матеріально, часто їздив на місце їх попереднього перебування  поблизу Маріуполя.

Ознайомив з побутовими умовами, матеріальним та технічним забезпеченням Гайсинської частини  майор Пирх Іван Володимирович. Маршрут руху  пролягав через казарми, побутові приміщення. Військовослужбовці також продемонстрували зброю, якою користуються наші солдати, військову техніку, яка теж прибула із зони бойових дій.  Після огляду території та приміщень відбулась загальна зустріч військовослужбовців із  делегаціями  Бершадського, Тростянецького, Гайсинського і Теплицького районів. Під час зустрічі командир 59-ої мотопіхотної  бригади   Осипчук Василь Миколайович  поінформував присутніх про проблеми  та напрацювання бригади, зупинившись на етапах її формування. Бригаді лише три роки, але це колектив досвідчених,  високосвідомих, патріотично налаштованих  солдат і командирів. 59-а мотопіхотна бригада тримає першість, як  бойова частина, якій довіряють найважливіші  та найвідповідальніші бойові завдання.

Народний депутат України Микола Кучер зазначив, що ідея такої зустрічі виникла неспроста. Було бажання познайомити керівників місцевих органів виконавчої влади та самоврядування із 59-ю мотопіхотною бригадою. Нашим солдатам потрібна  і моральна і фінансова підтримка. а найбільше необхідні люди, готові захищати свою Батьківщину. Зараз бригада дислокується у Гайсині, але це не надовго, тут вони відремонтують техніку, трохи відпочинуть  у колі рідних та близьких  морально і фізично.  А кожен з нас має проаналізувати можливості як і чим допомогти військовим. Війна на сході на жаль триває, ворог не повертає своїх танків і солдат, але мусимо бути мужніми, згуртованими і тоді обов’язково переможемо.