6 червня - День журналіста!

Срд, 06/06/2018 - 07:45

Дорогі журналісти! Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята - Дня журналіста.

Журналістика - важлива і складна професійна діяльність, яка вимагає творчого обдарування і неабиякого таланту. Об’єктивне слово журналіста зцілює у людях віру, вселяє надію та є неоціненою підтримкою на шляху якісних перемін у житті.

Ваше прагнення до висвітлення актуальних проблем сьогодення, оперативність в опрацюванні, осмисленні і подачі матеріалів, об’єктивність інформаційного повідомлення відіграють  вирішальну роль у сучасному світі, є незамінними для забезпечення повноцінного життя нашого суспільства.

Будьте в цьому завжди послідовними і пам’ятайте про своє головне покликання- служити істині, утвердженню добра, злагоди і миру в суспільстві.

Зичимо вам свободи пера, міцних крил, нових цікавих проектів, наполегливості в досягненні висот на журналістській ниві, здоров’я міцного і творчого натхнення.

Голова районної ради                      Голова райдержадміністрації

Михайло Бурлака                             Іван Стефанцов