Втр, 07/06/2016 - 15:45

7 червня 2016 року відбулося засідання постійної комісії районої ради з питань регламенту, депутатської діяльності і етики, гласності, зміцнення законності і правопорядку та взаємодії з органами місцевого самоврядування, яку провів голова комісії Царюк Сергій Станіславович.

У роботі постійної комісії взяли участь  члени постійної комісії та запрошені:

Бурлака Михайло Григорович - голова районної ради;

Грабчак Микола Петрович – керуючий справами виконавчого апарату районної ради;

Гресько Тетяна Миколаївна – керівник апарату районної державної адміністрації;

Цимбалюк Світлана Федорівна – головний спеціаліст відділу економічного розвитку районної державної адміністрації;

Юдін Сергій Миколайович – в.о. начальника Бершадського районного сектору Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій у Вінницькій області;

Христич Світлана Григорівна – начальник загального відділу виконавчого апарату районної ради.

Депутатами були розглянуті такі питання:

1. Про внесення змін та доповнень до рішення 2 сесії районної ради 7 скликання від 22.12.2015р. «Про регламент районної ради 7 скликання» (зі змінами).

2. Про внесення змін та доповнень до рішення 3 сесії районної ради 7 скликання від 23.02.2016 року «Про районну програму розвитку та удосконалення системи роботи органів місцевого самоврядування на 2016 рік».

3. Про внесення змін та доповнень до рішення 39 сесії районної ради 6 скликання від 03.07.2015 року «Про районну програму соціально-матеріальної підтримки учасників антитерористичної операції, мобілізованих та демобілізованих осіб на 2015-2016 роки» (зі змінами).

4. Про Стратегію економічного і соціального розвитку Бершадського району до 2020 року.

5. Про програму поліпшення техногенної та пожежної безпеки населених пунктів та об’єктів усіх форм власності, розвитку інфраструктури підрозділів пожежної охорони Бершадського району на 2016-2020 роки.

6. Про затвердження кандидатур для нагородження  обласною Почесною відзнакою «За заслуги перед Вінниччиною».

7. Про внесення змін до складу комісії з питань поновлення прав реабілітованих.

8. Про звернення до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України.

9. Про підтримку звернення Житомирської районної ради щодо внесення змін до законодавства України та виділення коштів з державного бюджету на відшкодування витрат на перевезення пільгових категорій громадян.

При розгляді питання порядку денного «Про програму поліпшення техногенної та пожежної безпеки населених пунктів та об’єктів усіх форм власності, розвитку інфраструктури підрозділів пожежної охорони Бершадського району на 2016-2020 роки»  депутатами Дунаєвським В.В. та Бурлакою М.Г. було внесено пропозицію доповнити проект рішення п.4, а саме: «Державній пожежно-рятувальній частині м.Бершадь (ДПРЧ) №16 вивчити питання щодо можливості створення в окремих територіальних громадах району протипожежних формувань». Михайло Григорович зауважив, що дане питання  піднімалося на нараді з міським та сільськими головами, а саме  5 лютого 2016 року в залі засідань районної ради про  стан протипожежного захисту та забезпечення пожежної безпеки на території району   доповідав начальник Бершадської державної пожежно - рятувальної частини Олександр Козир, а Баланівський сільський голова Віталій Казміревський поділився досвідом роботи сільської пожежної охорони. В ході даної наради керівниками району було рекомендовано сільським головам винайти можливість для створення кущових пожежних формувань.

Також про необхідність створення пожежного депо на базі Михайлівської громади, що зумовлене  віддаленістю від пожежної частини  району йшлося на виїзному прийомі громадян головою районної ради Михайлом Бурлакою, який відбувся в лютому 2016 року.

Дану пропозицію підтримали одноголосно присутні депутати.

З питань порядку денного засідання постійної комісії  «Про внесення змін та доповнень до рішення 2 сесії районної ради 7 скликання від 22.12.2015р. «Про регламент районної ради 7 скликання» (зі змінами)», «Про внесення змін та доповнень до рішення 3 сесії районної ради 7 скликання від 23.02.2016 року «Про районну програму розвитку та удосконалення системи роботи органів місцевого самоврядування на 2016 рік», «Про внесення змін та доповнень до рішення 39 сесії районної ради 6 скликання від 03.07.2015 року «Про районну програму соціально-матеріальної підтримки учасників антитерористичної операції, мобілізованих та демобілізованих осіб на 2015-2016 роки» (зі змінами)», «Про внесення змін до складу комісії з питань поновлення прав реабілітованих», «Про звернення до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України»,«Про підтримку звернення Житомирської районної ради щодо внесення змін до законодавства України та виділення коштів з державного бюджету на відшкодування витрат на перевезення пільгових категорій громадян»  інформував керуючий справами виконавчого апарату районної ради Грабчак М.П., з питання «Про затвердження кандидатур для нагородження  обласною Почесною відзнакою «За заслуги перед Вінниччиною» інформувала керівник апарату районної державної адміністрації Гресько Т.М., з питань «Про Стратегію економічного і соціального розвитку Бершадського району до 2020 року» і «Про програму поліпшення техногенної та пожежної безпеки населених пунктів та об’єктів усіх форм власності, розвитку інфраструктури підрозділів пожежної охорони Бершадського району на 2016-2020 роки» -головний спеціаліст відділу економічного розвитку районної державної адміністрації  Цимбалюк С.Ф. та в.о. начальника Бершадського районного сектору Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій у Вінницькій області Юдін С.М.

По всіх питаннях порядку денного члени постійної комісії прийняли відповідні рішення