9 ЛИСТОПАДА – ДЕНЬ УКРАЇНСЬКОЇ ПИСЕМНОСТІ Й МОВИ: ПИШЕМО РАДІОДИКТАНТ РАЗОМ!

Птн, 09/11/2018 - 08:30

18-й радіодиктант єдності традиційно відбудеться у День української писемності й мови 09 листопада 2018 року.

Взяти участь у радіодиктанті зможе кожен охочий. Офіційне гасло цьогорічного заходу – пишемо разом. Воно підкреслює основну мету диктанту – єднання навколо мови.

Радіодиктант – не просто засіб перевірити власну грамотність, а, насамперед, масштабний національний флешмоб.

Диктант транслюватимуть на Українському радіо.

Початок заходу об 11:00.

Вступна частина триватиме півгодини, радіодиктант почнеться об 11:30.

Також усі бажаючі традиційно можуть надіслати роботи поштою на адресу вул. Хрещатик, 26, Київ, 01001 із позначкою «Радіодиктант» (лист має бути надісланий того ж дня або 10 листопада – про це свідчитиме поштовий штемпель), відсканувати або сфотографувати текст і впродовж 24 годин після закінчення акції надіслати електронної поштою на адресу rd@nrcu.gov.ua.

Зображення має бути якісним, текст – написаним від руки (роботи, набрані у будь-якому текстовому редакторі, не розглядатимуться). Комісія приймає також тексти, написані шрифтом Брайля.

11 листопада текст радіодиктанту буде оприлюднено на сайті UA: Українське радіо.