Актуальні питання щодо впровадження урядових програм в районі розглянуто на черговій нараді в райдержадміністрації

Чтв, 05/07/2018 - 13:45

Голова райдержадміністрації Іван Стефанцов 04 липня 2018 року провів щомісячну нараду з розгляду актуальних питань діяльності району, за участю голови районної ради Михайла Бурлаки, міського голови Михайла Кольченка, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів центральних міністерств та відомств, організацій та установ району.

Відкриваючи  нараду голова райдержадміністрації Іван Стефанцов  зазначив, що в  районі триває робота, щодо впровадження урядових  реформ, зокрема реформування галузі охорони здоров’я. Нинішня медична  реформа впроваджує дієвий механізм підтримки якості надання медичної допомоги. Створюються передумови для позитивного стимулювання реальних зрушень у цій галузі.  Питання надання якісних медичних послуг, покращення матеріально-технічної бази охорони здоров’я постійно перебуває на контролі районної влади.

З інформацією про хід реалізації урядової медичної реформи у медичних закладах первинного рівня надання медичної допомоги Бершадського району виступив головний лікар комунальної установи «Бершадський районний центр первинної медико-санітарної допомоги»   Іван Пікула.

Про вжиття заходів щодо утримання в належному стані автомобільних доріг району, проблемні питання та шляхи їх вирішення інформував начальник філії “Бершадський райавтодор” ДП «Вінницький облавтодор» ВАТ «ДАК автомобільні дороги України»  Сергій Гайдей.

Завідувач сектору з питань цивільного захисту, взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи  райдержадміністрації Олександр Письменюк доповідав  про заходи пожежної безпеки під час зернозбиральної кампанії 2018 року.  З інформацією щодо вжиття  заходів пожежної безпеки виступив  начальник Бершадського районного сектору Управління державної служби з надзвичайних ситуацій у Вінницькій області  Олександр  Гончарук.

Начальник управління агропромислового та економічного розвитку райдержадміністрації Світлана Цимбалюк доповіла   про реалізацію в районі державних програм підтримки розвитку галузі тваринництва.

Голова райдержадміністрації підбив підсумки роботи наради  та надав відповідні доручення керівникам структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів центральних міністерств та відомств, організацій та установ району.