Бершадь матиме сучасний парк відпочинку

Птн, 14/04/2017 - 09:00

З метою планування об'єму робіт по облаштуванню міського парку  голова райдержадміністрації Іван Стефанцов, голова районної ради Михайло Бурлака, заступник голови районної ради Сергій Пересунько разом із секретарем Бершадської міської ради Оксаною Рижавською відвілали міський парк. За сприяння народного дупутата України Миколи Кучера, роботи по облаштуванню міського парку розпочалися восени минулого року.

У планах керівництва на 2017 рік - багато цікавих задумів.Передбачається облаштування сучасного головного входу, який може стати візитівкою парку.

Першочершочергово розроблятиметься проектно-кошторисна документація  та документація на будівництво вхідної арки і вежі з годинником. Вздовж вимощених тротуарною плиткою доріжок, будуть встановлені лавочки для відпочинку та урни для сміття. Впродовж всіх алей та доріжок встановлюватиметься паркове освітлення.

Особливу увагу голова райдержадмніістрації акцентував на облаштуванні літньої сцени та танцювального майданчика, дитячої площадки та спортивного майданчика, адже саме тут необхідно дотримуватися вимог безпеки для відпочинку дітей та молоді. Також керівниками району було запропоновано організувати суботник з метою ліквідації та доопрацювання недоліків, підсипів та прибирання землі після встановлення тротуарної плитки.

Основною концепцією проекту є максимальне збереження існуючих зелених насаджень, організація простору відпочинку для всіх верств населення, впорядкування старих, влаштування нових пішохідних та велосипедних маршрутів для прогулянок.

Відділ організаційної роботи, інформаційної діяльності і комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації