Бершадчани святкували 73 - у переможну весну

Птн, 11/05/2018 - 13:15

9 травня відбувся мітинг з нагоди  73-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Урочистою ходою, під звуки оркестру пройшли жителі району від центральної площі до Меморіалу Слави, що знаходиться у центральному парку. Перед зібранням виступив голова районної ради Михайло Бурлака, голова райдержадміністрації Іван Стефанцов, міський голова Михайло Кольченко. Михайло Бурлака у своєму виступі  відзначив високу самопожертву та героїзм наших земляків  ветеранів, учасників бойових дій, вдів та дітей війни, які на фронті і в тилу кували спільну перемогу.
    З вітаннями і словами вдячності до ветеранів, захисників України, звернулися Іван Стефанцов та Михайло Кольченко. Зворушливим був виступ учасника бойових дій Другої світової війни Дмитра Лісіцина, який у роки війни пройшов з боями не одну сотню кілометрів фронтових доріг, тож добре знає ціну миру.
    Хвилиною мовчання та покладанням квітів до підніжжя Меморіалу вшанували бершадчани пам’ять за загиблими у Другій світовій війні, а також Героїв України Юрія  Коваленка та Костянтина Могилка,   Вячеслава  Дремлюха,  Юрія  Барашенка, Юрія  Тарасенка, Героїв  Небесної  Сотні.
    На самкінець, учасники зібрання мали можливість насолодитися тематичною концертною програмою, підготовленою аматорами районного будинку культури, молоддю та школярами.