Бершадчани відзначили День працівників культури та майстрів народного мистецтва

Чтв, 07/11/2019 - 15:45

Сьогодні у Бершаді урочисто привітали із професійним святом працівників культури та майстрів народного мистецтва району. Від райдержадміністрації, районної та міської ради галузь культури вітали голова районної ради Михайло Бурлака та заступник міського голови Віталій Синявський.

У перші дні листопада ми відзначаємо подвійне свято, адже в Україні 9 листопада відзначається день української писемності та мови та День працівників культури і майстрів народного мистецтва. Без  мови не було би й пісні, та не було би культури, а мова без культури теж не мала б ніякого змісту. Культура та мова, – це те, що будує основу кожної держави.

Керівники району та міста у своєму привітанні зазначали: «Ви даруєте людям мистецтво, радість, несете культуру в кожне серце і своєю творчістю наповнюєте життя людей духовним змістом. Споконвіку музика і слово, пісня і танець, твори народної творчості висловлювали національну ідею, оберігали історичну пам'ять, питали і зміцнювали надію народу на краще майбутнє. Висловили слова  вдячності із побажаннями міцного здоров'я, особистого щастя, родинного затишку та нових творчих здобутків у благородній справі відродження, збереження і примноження культури

За багаторічну сумлінну працю та високий професіоналізм вкладений у розвиток культури району Почесними грамотами райдержадміністрації та районної ради відзначено: Юрія    Баранова- соліста народного аматорського

вокально-інструментального ансамблю ’’Фортуна +’’ Бершадського міського будинку культури, Олену Бондарчук - керівника танцювального колективу Флоринського сільського будинку культури, Валентину Горлову - майстриню-вишивальницю, м.Бершадь, Володимира Довганюка - майстра з різьби по дереву, с. Маньківка,  Світлану Єгорову - бібліотекаря відділу з обслуговування дітей центральної районної бібліотеки,    Сергія Ільницького  - викладача по класу духових інструментів Бершадської дитячої музичної школи імені Р. Скалецького, Петра Клапатюка - керівника вокально-інструментального ансамблю районного будинку культури Людмилу Ковальчук - завідуючу відділом народних інструментів Бершадської дитячої музичної школи імені Р. Скалецького, Аллу Майструк  - завідуючу Сумівською сільською бібліотекою, Ларису Москаленко - методиста районного будинку культури, Людмилу Нагерняк - художнього керівника Лісниченського сільського будинку культури, Галину Олійник - викладача теоретичних дисциплін Бершадської дитячої музичної школи імені Р. Скалецького, Марію Склярук - завідуючу Осіївською сільською бібліотекою, Тетяну Тиворську - головного спеціаліста відділу культури і туризму Бершадської районної державної адміністрації.

Приєдналась до привітань і начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації Надія Герасимчук, яка поздоровила  своїх колег із професійним святом, зазначивши, що працівники культури – це люди, які несуть радість та любов до танцю, співу, слова, до життя, наповнюють будні високими і світлими почуттями.

А святковим подарунком від народного депутата України Миколи Кучера для працівників культури району, майстрів народного мистецтва, ветеранів галузі, усіх присутніх на святі, став виступ професійних артистів - дуету «Кохана, Коханий» у складі Володимира Гуменчука та Наталі Мельник.

Щирими оплесками радісними посмішками та квітами присутні вітали вокальний дует на Бершадщині.