Бершадці – переможці Міжнародного дитячого футбольного турніру на кубок Народного депутата України Миколи Кучера

Пон, 18/06/2018 - 16:00

15-17 червня на Бершадщині відбувались Міжнародні дитячі футбольні змагання на кубок Народного депутата України Миколи Кучера . У турнірі, присвяченому Міжнародному Дню захисту дітей взяли участь 12 команд: Бершадська РДЮСШ м.Моравіца- Польща, «Зімбру»- Молдова, «Оболонь»-  Київ, «Локомотив»- Гайворон, «Чорноморець» - Одеса, «Авангард»- Ладижин «Нива»- Тростянець, «Олімп» –Благовіщинськ, ДЮСШ –Коломия, «Юність» - Умань, ДЮСШ - темп вінниця. Кожна  з команд-учасників претендувала на почесні звання і нагороди турніру, однак, як завжди перемогли найсильніші. А ще  важливіше для всіх учасників – участь та досвід, якого набираються юні спортсмени.

Цьогорічний турнір відбувався за підтримки голови райдержадміністрації Івана Стефанцова голови районної ради Михайла Бурлаки, депутата Вінницької обласної ради Олега Ковбасюка, голови ГО «Крок на зустріч» Віктора Маланчука та ГО «Соціальний центр МХП».

Три дні тривали емоційні, напружені, подекуди запеклі футбольні баталії, спортсменів активно підтримували вболівальники,  а вони  у відповідь продемонстрували досить гарну техніку володіння м`ячем, влучні удари, красиві голи у ворота суперників. У підсумку змагань, на радість усім бершадчанам  перше місце виборола наша бершадська команда ДЮСШ, яка  з рахунком 3:0  у післяматчевих пенальті виборола перемогу -тренери Микола Струтинський та Іван Попов. Порадували своєю майстерністю:  воротар Віталій Дзюбенко, який не пропустив у фіналі жодного м’яча  та гравці команди, які влучно виконали пенальті у ворота «Зімбру» Молдова.

Кубок переможця бершадській команді  вручив Народний депутат України Микола Кучер,  усі спортсмени отримали  золоті медалі та грамоти, а кращим гравцем визнано воротаря Віталія Дзюбенка за блискучу гру. Друге місце зайняла команда  «Зімбру» - Молдова, капітан Сергій Корабельников і бронзу виборола команда «Оболонь» з Києва – капітан Олег Лизогубенко. Всі учасники змагань нагороджені кубками, медалями, оплесками вболівальників. Щасливі усмішки заполонили стадіон, адже коли  бачиш, що діти задоволені, як вони з радістю займаються цим спортом – це найбільша віддача. Нам ще є над чим працювати, є що розвивати в цьому напрямку,  найголовніше, щоб діти росли здоровими та активними.

Районна влада приділяє велику увагу розвитку дитячого спорту та формуванню пріоритетів здорового способу життя на Бершадщині, всебічно підтримуючи проведення спортивних заходів, реконструюючи і будуючи нові фізкультурно-оздоровчі майданчики, один із яких було відкрито в перший день турніру. Вже третій рік поспіль проводиться футбольний турнір на Кубок Народного депутата України Миколи Кучера і кожного року все більше учасників беруть у ньому участь.  Такі змагання проводяться з метою підвищення майстерності юних талантів, зміцнення їхнього здоров'я та пропаганди здорового способу життя.

Цьогоріч міжнародний футбольний дитячий турнір зібрав на стадіоні багато вболівальників адже подія  ця непересічна для Бершаді, бо представники з трьох країн наразі приїхали продемонструвати свої спортивні навички. Ніхто з присутніх не був розчарований, а навпаки всі йшли з гарним настроєм і гордістю за бершадчан – спортсменів, з вдячністю Миколі Кучеру за прекрасну ініціативу і організаторам змагань за підготовлену інфраструктуру, за усі організаційні моменти, за копітку підготовчу роботу, за все, що залишилось поза кадром цієї яскравої картинки.