Бершадці пройшлися ходою єднання в День незалежності України

Пон, 28/08/2017 - 09:45

З нагоди Дня незалежності України квіти загиблим у боротьбі за незалежність та територіальну цілісність героям Небесної сотні та загиблим на сході України  поклали голова райдержадміністрації Іван Стефанцов, заступник голови районної ради   Сергій Пересунько, міський голова Михайло Кольченко, представники громадськості, трудових колективів, жителі міста.

Після покладання квітів вулицями Бершаді рушила хода єднання. Попереду йшли прапороносці, далі  діти несли великий прапор побажання  України

Сотні бершадчан та гостей міста у вишиванках та з велетенським жовто-синім стягом пройшли від Площі Героїв України до Центрального парку міста під супровід духового оркестру. А в парку вже чекали святкові локації: виставка короваїв, Бершадщина туристична, фотовиставка, майстер класи народних умільців , квітково-фруктові композиції та ін.

Відділ організаційної роботи, інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації