Бершадщина відзначила День пам'яті та примирення

Срд, 10/05/2017 - 08:00

8 травня 2017 року біля Меморіалу слави міста з нагоди Дня пам’яті та примирення відбувся мітинг – реквієм «Героїв  подвиг житиме в віках».У заході взяли участь голова районної ради Михайло Бурлака, перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Ольшевський, заступник бершадського міського голови Віталій Синявський, голови та члени ветеранських громадських організацій, учасники АТО, делегації трудових колективів, організацій та підприємств, представники духовенства, громадськість міста.В ході заходу наголошувалось на ролі Українського народу у Другій світовій війні, його подвійні боротьбі проти нацизму та червоного терору, участі країн Антигітлерівської коаліції та боротьбі за спільну перемогу.Саме 8  травня 1945  року у Берліні   був  підписаний  Пакт  про капітуляцію. Тоді ж, о 23 год. була  оголошена  перша  хвилина  миру.   З  тих пір,   вшановуючи всіх, хто  не дожив, не дочекався  мирних  світанків по всій  Європі  і у нас  на Україні  відбуваються  заходи  пам’яті  з  оголошенням  Хвилини  миру.

Хвилиною мовчання вшанували загиблих героїв Другої світової війни та поклади квіти до Меморіалу слави.

Відділ організаційної роботи інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації