Бершадщина вшанувала учасників аварії на ЧАЕС

Срд, 26/04/2017 - 16:45

З нагоди 31-ї річниці аварії на ЧАСЕ відбувся урочистий мітинг та покладання квітів відбулися біля пам’ятного знаку жертвам аварії.У заході взяли участь Голова райдержадміністрації Іван Стефанцов, голова районної ради Михайло Бурлака,заступник міського голови Сергій Синявський, члени громадських організацій «Дзвони Чорнобиля» та «Союз.Чорнобиль України», делегації трудових колективів, організацій та підприємств, представники громадськості міста.

Щороку, коли весна буяє у повному цвітінні, сюди приходять вдячні за врятований світ, жителі району. Хвилиною мовчання вшановують загиблих героїв, дивуючись подвигу живих та дякуючи їм за можливість жити.
Учасники заходу відвідали тематичну виставку, яку розгорнуто у районному краєзнавчому музеї.

Відділ організаційної роботи, інформаційної діяльності ат комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації