Бершадшина відзначила День незалежності України

Пон, 28/08/2017 - 10:15

24 серпня 2017 року у центральному парку міста відбулися урочистості з нагоди Дня незалежності України. У заходах взяли участь: народний депутат України Микола Кучер, голова райдержадміністрації Іван Стефанцов, заступник голови районної ради Сергій Пересунько, міський голова Михайло Кольченко, жителі району та міста. З 19 по 25 серпня у районі перебуває делегація Республіки Польша, гміни Моравіца Сьвентокшиського воєводства у складі 9 осіб, яка теж взяла участь у святкуваннях.

З найкращими привітаннями до присутніх зверталися Микола Кучер та керівники району. Відповідно до розпорядження голови райдержадміністрації за активну участь у захисті незалежності та територіальної цілісності, трудові та творчі досягнення, Почесними грамотами райдержадміністрації та районної  ради нагороджено 31 особу та 9 колективів, районні громадські організації учасників АТО ( голова О.Клітинський), ветеранів України (голова В.Крамар),  воїнів – інтернаціоналістів (голова А.Івасик).

Вітання від керівництва отримали юні громадяни району, які народилися в День Держаного Прапора та День незалежності України. Щирими вітаннями, запашним короваєм та подарунками привітали  вдячні бершадці Миколу Кучера, який теж відзначає свій день народження 24 серпня.

Працівниками відділу культури і туризму райдержадміністрації підготовлено святковий тематичний концерт за участю народних аматорських колективів, зразкового дитячого колективу естрадного танцю «Мрія», зразкових дитячих колективів «Оберіг» та «Щедрограй», солістів та вокалістів.

По завершенню урочистостей та концерту, святкову програму продовжив виступ вокального дуету Анна – Марія, який відбувся за сприяння  народного депутата Миколи Кучера.

Відділ організаційної роботи, інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації