Бершадська делегація взяла участь у обласних заходах до Дня незалежності

Пон, 28/08/2017 - 08:15

23 серпня 2017 року, делегація від Бершадщини, очолювана першим заступником голови райдержадміністрації Володимиром Ольшевським, взяла участь у обласних заходах з нагоди 26-ї річниці незалежності України.  У складі делегації –  начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації  Надія Герасимчук,  нагороджені з нагоди Дня незалежності, учасники Х обласного фестивалю народної творчості «Скарби Поділля».

Відповідно до розпорядження голови обласної державної адміністрації від 10 серпня 2017 року № 576 «Про занесення на обласну Дошку пошани району, міста, трудових колективів, кращих трудівників, переможців конкурсу «Людина року»:

На обласну Дошку пошани від Бершадського району занесено ГАВРИЛЮК Наталію Сергіївну – Заслуженого працівника культури, керівника дитячого зразкового  колективу естрадного танцю РБК «Мрія».

В обласному конкурсі «Людина року» у номінації «Юний митець» перемогу здобув ІВАНЧЕНКО Сергій – учень  Бершадської дитячої музичної школи ім. Скалецького, переможець районних, обласних, всеукраїнських та міжнародних телевізійних фестивалів та конкурсів.

Відповідно до розпорядження голови обласної державної адміністрації від 11 серпня 2017 року № 578 «Про відзначення на Вінниччині 26-ї річниці незалежності України»:

Нагороджено Почесною грамотою облдержадміністрації та обласної Ради з виплатою грошової винагороди за відстоювання незалежності та територіальної цілісності  України нагороджено учасника Революції Гідності, учасника АТО  РЕШІТНИКА Віктора Володимировича.

Відділ організаційної роботи, інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації