Бершадська ОЛІЛ відповідає усім законодавчим вимогам та демонструє кращі показники роботи впродовж багатьох років

Чтв, 01/03/2018 - 10:30

Голова райдержадміністрації Іван Стефанцов  та голова районної ради Михайло Бурлака  провели робочу нараду з питання діяльності Бершадської ОЛІЛ, як закладу охорони здоров’я, де надається спеціалізована медична допомога вторинного рівня в межах  госпітального округу. У роботі взяли участь члени госпітальної ради, які були затверджені сесією районної ради, перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Ольшевський, заступник голови районної ради Сергій Пересунько, головний лікар ОЛІЛ Лілія Брикуля, начальник фінансового управління Людмила Мазур та юристи.
     Бершадська ОЛІЛ -лікувально-профілактичний заклад, який забезпечує надання кваліфікованої спеціалізованої стаціонарної та амбулаторно-поліклінічної допомоги населенню.  Функціонує 12 профільних відділень, із ліжковим фондом – 200 ліжок та 6 ліжок відділення анестезіології і інтенсивної терапії  (терапевтичне, хірургічне, педіатричне, пологово-гінекологічне, інфекційне, травматологічне, неврологічне, поліклінічне, відділення анестезіології та інтенсивної терапії та інші).
       Протягом 2017 року у стаціонарі Бершадської ОЛІЛ проліковано 8717 хворих, в тому числі у відділенні анестезіології та інтенсивної терапії - 479 пацієнтів, проведено 1799 оперативних втручань. Бершадська ОЛІЛ надає  спеціалізовану медичну допомогу жителям Бершадського, Чечельницького, Теплицького та інших районів. У 2017 році проліковано 710 пацієнтів з інших районів, серед яких 435 чоловік із Чечельницького та 190 з Теплицького районів.
     Кваліфіковану стаціонарну, екстрену і амбулаторно-поліклінічну медичну  допомогу населенню  надають 89 лікарів, серед яких 1 кандидат медичних наук, 32  лікарів з вищою категорією, 34 з першою, 12 з другою кваліфікаційною категорією.
    В лікарні функціонує відділення екстреної  (невідкладної) медичної допомоги, функціонує сучасна клініко-діагностична служба. Цілодобову невідкладну медичну допомогу надають лікарі: хірург, анестезіолог-реаніматолог, акушер-гінеколог, педіатр, терапевт; клінічний лаборант, рентген-лаборант.  Тут створені комфортні умови для перебування пацієнтів і в стаціонарі, і в поліклініці.  Лише протягом минулого року проведено капітальні та поточні ремонти загальною вартістю 4 млн. 347 тис. грн.
     Серед яких:
- реконструкція лікарняного ліфта  ( 588,7тис. грн.);
          -реконструкція приміщення під рентгенкабінет (678 тис. грн.
          -реконструкція інфекційного відділення (460,3тис. грн.)
- капітальний ремонт дитячого відділення (1 млн. 308 тис.грн.);
-  капітальний ремонт поліклінічного відділення (622 тис.грн. );
- частково проведено капітальний ремонт харчоблоку Бершадської ОЛІЛ ( 468,4 тис.грн.)
- здійснено  поточні ремонти відділення невідкладної  (екстреної) медичної допомоги, терапевтичного відділення, перинатального центру, котельні, неврологічного відділення;
     Придбано предмети довгострокового користування на загальну суму 4,3  млн.  грн., в т.ч. цифровий рентген, ректоскоп, 12 пральних машин, комп’ютерну техніку,  медичні інструменти та обладнання, щілинну лінзу для офтальмоскопії, апарат штучної вентиляції легень.
     За активну підтримку,  суттєву допомогу та  залучення інвестицій у соціально-економічний розвиток Бершадщини, за проведену  спільну колосальну роботу щодо покращення матеріальної бази та побутових умов закладів охорони здоров’я району слова вдячності народному депутату України Миколі Кучеру, депутатському корпусу районної ради, усім аграріям району, які долучилися до ремонту ліфта у стаціонарі ОЛІЛ.
    Підсумовуючи роботу керівниками району відзначено, що на сьогодні Бершадська ОЛІЛ відповідає усім законодавчим вимогам,  демонструє кращі показники роботи впродовж багатьох років та цілком заслуговує бути багатопрофільною лікарнею інтенсивного лікування ІІ  рівня Східного госпітального округу.