БЛАГОДІЙНИЙ ЕКО-КУЛЬТУРНИЙ ФЕСТИВАЛЬ «Skyline» (О.Б.РІ.Й) ЗАПРОШУЄ

Птн, 07/07/2017 - 14:15

15 та 16 ЛИПНЯ, парк «АНТАЛЬКА», с. ФЛОРИНО

Благодійний ЕКО-музичний фестиваль «Skyline» (О.Б.РІ.Й)  уже другий рік поспіль збирає всіх, хто любить гарну музику та якісний відпочинок, радує та надихає місцевий культурний простір. «Skyline» - це не тільки унікальна атмосфера, що розкриє творчий потенціал кожного, це, в першу чергу, актуальна і свідома точка зору молоді, яка обожнює музику та не байдужа до актуальних проблем людства.

У центрі уваги фестивалю:

• Батьки, які піклуються про своїх дітей, вірять у силу єднання задля майбутніх поколінь.
• Активні громадяни, які розуміють невпинність часу , тому і пропагують еко-цінності.
• Єднання громади.
• Пропагування сімейних цінностей.
• Повага до сімей наших захисників.
• Довіра... адже наше суспільство байдужіє до ближнього.
• Любов... адже суспільство живе, допоки між людьми панує любов і бережливе ставлення один до одного.
• Віра... віримо, що людина, в якої в душі і серці живе віра, намагатиметься зробити все можливе для благополуччя в суспільстві і в країні в цілому.

Фестиваль - це подія, де кожен знайде щось цікаве для себе у відповідних центрах: головна сцена; акустична сцена; фаєр - шоу; локація еко-свідомості; ярмарок та майстер-класи; спортивний майданчик; фотозона; нічний кінопоказ; літературна сцена; дитяча локація; свято холі; наметове містечко та багато іншого! Тому чекаємо на вас дружніми компаніями та сім’ями.

Фестиваль є благодійним, всі виручені кошти від продажу квитків та благодійних внесків будуть спрямовані на відкриття Арт-простору з тією метою, щоб культурні події реалізовувалися частіше. Всі, хто придбає квиток на фестиваль, особисто долучається до благодійності. Кожен із вас може зробити свій благодійний внесок у створення простору для молоді.

Квитки можна придбати за адресою: м. Бершадь, вул. Юрія Коваленка,4, торгівельний центр «Гуси Лебеді» ( 2 поверх), відділ «ТехноЯрмарок». Також можна придбати електронні квитки за адресою: concert.ua, тел. 096 222 00 22. Вартість квитків: на 1 день – 50 грн., на 2 дні – 100 грн. Безкоштовний вхід на Фестиваль мають учасники бойових дій з сім’ями, діти до 12 років, пенсіонери, багатодітні сім’ї.

Отримати безкоштовний вхід можуть всі бажаючі, долучившись до практичної допомоги в підготовці до проведення Фестивалю (звертатися за телефоном  097 271 33 84). До зустрічі на ОБРІЇ!

З повагою організаційний комітет