Члени постійної комісії опрацювали 5 проектів рішень

Срд, 10/10/2018 - 16:30

9 жовтня під головуванням Миколи Мазуренка відбулось засідання постійної комісії  районної ради з питань освіти, культури, роботи з молоддю та духовного відродження.
   Окрім членів комісії, у засіданні взяли участь перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Ольшевський, керуючий справами виконавчого апарату районної ради Микола Грабчак,   начальник організаційного відділу виконавчого апарату районної ради Людмила Матвієнко, начальник управління молодіжної та соціальної політики РДА Людмила Гаврилишина,  директор КП РДЮСШ «Ровесник» Микола Струтинський, юрист відділу освіти, фізичної культури та спорту РДА Сергій Пригуза та завідуюча методичним кабінетом Аделаїда Філімонова.
   Згідно порядку денного роботи засідання комісії, першим питанням   було розглянуто «Про внесення змін та доповнень до рішення 41 сесії районної ради 6 скликання від 16.10.2015 «Про районну програму «Захистимо дитинство» на період 2016-2020 роки». Людмила Іванівна Гаврилишина доповіла присутнім, що відповідні зміни передбачають надання одноразової фінансової допомоги при народжені та пологах сім’ям, в яких одночасно народилась троє і більше дітей.
    Слідуючим питанням депутати розглянули питання   «Про внесення змін до програми розвитку фізичної культури і спорту у Бершадському районі на 2017 - 2021 роки (із змінами)», по якому звітував директор КП РДЮСШ «Ровесник» Микола Струтинський.  Микола Юрійович зазначив, що необхідність внесення змін до програми зумовлена проведенням  реорганізації комунального закладу «Бершадська районна  дитячо-юначька спортивна школа». Враховуючи кошти, які перейшли до КО «Бершадська РДЮСШ «Ровесник» після реорганізації та потребу в додаткових коштах, виникла необхідність внесення змін до програми в сумі 691,00 тис.грн.
    Перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Ольшевський ознайомив  присутніх з проектом рішення «Про внесення змін до рішення 11 сесії районної ради 7 скликання від 30.06.2017 «Про премію Бершадської районної ради «Таланти Бершадщини». Дане рішення має на меті:
- приведення Положення про районну премію «Таланти Бершадщини» у відповідність до вимог часу;
- внесення необхідних технічних змін;
- оновлення складу комісії з питань присудження районної премії «Таланти Бершадщини».

Про внесення змін до рішення 15 сесії районної ради 7 скликання від 22.12.2017 «Про районну програму «Обдарована дитина» на період 2018-2022 роки» доповіла членам постійної комісії завідуюча методичним кабінетом Аделаїда Філімонова, а юрист відділу освіти, фізичної культури та спорту РДА Сергій Пригуза інформував про необхідність прийняття  рішення «Про затвердження освітньої Програми розвитку комунального навчального закладу «Бершадський професійний ліцей» на 2018-2023 роки. Така необхідність зумовлена висновками Держаудитслужби у Вінницькій області щодо приведення у відповідність до норм Бюджетного кодексу України, законів України «Про професійно-технічну освіту», «Про місцеве самоврядування в Україні» функціонування комунального навчального закладу «Бершадський професійний ліцей» відповідно до чинного законодавства.

Обговоривши всі п’ять питань порядку денного засідання комісії,  депутати вирішили дані проекти рішень внести на розгляд чергової 23 сесії районної ради 7 скликання.