Члени постійної комісії районної ради з питань промисловості, регулювання комунальної власності та приватизації опрацювали 6 питань

Пон, 11/06/2018 - 09:45

Напередодні відбулось засідання постійної комісії районної ради з питань  промисловості, регулювання комунальної власності та приватизації. У його роботі взяли участь керуючий справами виконавчого апарату районної ради Микола Грабчак, начальник КП «Бершадське архітектурне бюро» - Леонід Сметанський, заступник головного лікаря КУ «Бершадський РЦ ПМСД» Алла Зоріна, юрист – консульт КУ «Бершадський РЦ ПМСД» Олександр Янчук, депутати – члени постійної комісії.
   У ході роботи комісії депутати заслухали  та погодили проект рішення «Про припинення юридичної особи – КП «Бершадське районне  архітектурне бюро». З даного питання присутніх проінформував Леонід Сметанський.
   Окремим питанням на засіданні постійної комісії депутати заслухали інформацію Алли Зоріної «Про затвердження статуту та передавального акту комунального некомерційного підприємства «Бершадський центр первинної медико – санітарної допомоги».
   З-поміж інших депутати опрацювали ще  питання Про визначення кандидатур претендентів для призначення на посаду директора КУ "Бершадський інклюзивно - ресурсний центр" та директора Шляхівської ЗОШ – I-III ступенів імені Героя Соціалістичної Праці Кузика Г. Й. для внесення на розгляд пленарного засідання сесії районної ради. Одностайно члени постійної комісії прийняли рішення визначити кандидатуру Загарій Людмили Григорівни для призначення на посаду директора КУ "Бершадський інклюзивно - ресурсний центр" та кандидатуру Кравець Людмили Анатоліївни для призначення на посаду директора Шляхівської ЗОШ – I-III ступенів імені Героя Соціалістичної Праці Кузика Г. Й. Також члени постійної комісії прийняли рішення погодити проекти рішень про призначення вищезазначених осіб на відповідні посади.
  За розглядом питань порядку денного засідання  було вирішено рекомендувати голові районної ради включити  всі питання до порядку  денного чергової 20 сесії районної ради 7 скликання.