Цікава екскурсія для флоринських юних лісівників від сумівських лісівників

Чтв, 08/11/2018 - 13:30

   Еколого-просвітницькій діяльності у Бершадському держлісгоспі (директор М.В. Краснєєв, головний лісничий В.А. Сташенко) приділяють велику увагу.

   Учні Флоринської школи побували на екскурсії у Сумівському лісництві (лісничий А.О. Гуз). Вихованці учнівського лісництва «Зелений світ», що діє на базі Флоринської ЗОШ І-ІІІ ст. (директор школи В.І. Усатюк, педагог-наставник О.В. Макарчук, лісничий Бершадського лісництва С.Я. Горбенко) цікавилися, як ведуть лісове господарство сумівські лісівники, де вирощується декоративно-посадковий матеріал, побачили диких тварин.

   Помічник лісничого Василь Михайлович Шевченко  показав усі теплиці, парники та шкілки, де лісівники вирощують посадковий матеріал декоративних порід, розказав, скільки часу та зусиль необхідно для досягнення гарного результату, представив Сумівське лісництво, провів по кабінетах оновленого адмінприміщення. Діти звернули увагу на гарний ландшафтний дизайн двору.

   Найбільше емоцій у школярів викликало знайомство з дикими тваринами. Єгер Сумівського лісництва В.А. Майструк провів для гостей екскурсію у вольєрі для напіввільного утримання диких мисливських тварин. Тут (у безпечних умовах) дітям запропонували погодувати диких свиней, роздивитися ланей, благородних оленів та муфлонів.

   Вихованці учнівського лісництва розповідали про небезпечні гриби, хвороби та шкідників лісу.

   – Для учнів, які займаються вивченням лісівничої справи, – коментує педагог-наставник учнівського лісництва «Зелений світ» Флоринської ЗОШ Ольга Макарчук, – такі екскурсії мають велике значення. Адже це нагода розширити свої знання про ліс. Діти працюють над науково-дослідницькими роботами, і таке спілкування з лісівниками дозволяє отримати відповіді на свої запитання, дізнатися щось нове, мотивує працювати.

   У співпраці з лісівниками-професіоналами вихованці учнівських лісництв опановують основи ведення лісового господарства, досліджують біологічні особливості основних лісоутворюючих порід, цікавляться проблемами лісу, багато уваги приділяють практичним заняттям з охорони і захисту флори та фауни.

 

Прес-служба ДП «Бершадський лісгосп»