ДЕНЬ МАТЕРІ - СВЯТО ЛЮБОВІ І ПОВАГИ

Нед, 13/05/2018 - 10:00

Дорогі матері! Прийміть найщиріші вітання із Днем матері та побажання щастя, здоров’я, добра й любові! Мама – найдорожче слово у світі. Де б ми не були, що б не робили, Вона завжди освітлює наш шлях ніжним серцем, сповненим любові. Вона – берегиня родинного тепла і затишку, гармонії та любові у наших домівках. Терплячі, люблячі, мужні, нескоренні, вічні... Уклін вам і слава!

День матері - свято любові і поваги, і єдиним справжнім подарунком у цей день є увага та вдячність. Любов матері - основа і джерело життя. У цілому світі мірою гідності людини вважається її вдячність матері за життя, за всі її старання, за виховання дітей і за самопожертви.

Доземний уклін усім матерям, чиї сини та доньки боронять нашу  землю на сході України. Їх  героїзм та мужність - це насамперед ваша заслуга.

Щиро  бажаємо, щоб тепло домашнього вогнища, створене вашими чуйними серцями і працьовитими руками, щодня зігрівало родину, а добро, що сієте довкола себе, повернулося сторицею.

Нехай ваші діти та онуки дарують вам свої усмішки, добрі надії на майбутнє і радість від своїх досягнень. Бережіть себе, своїх рідних та близьких, бережіть свої родини! Миру і злагоди у кожну оселю!  І процвітання нашій неньці Україні!

Голова районної ради                          Голова райдержадміністрації

Михайло Бурлака                                 Іван Стефанцов